Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Po tygodniu. Po dniu. ;)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Nasze granie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sumar

PostWysłany: Sro Paź 01, 2008 17:44     Temat postu: Po tygodniu. Po dniu. ;) Odpowiedz z cytatem

Po miesi?cu Whistle'owania postanowi?em si? odrobink? pochwali?...
Co prawda za bardzo nie ma czym, ale lubi? jak inni komentuj? moje wypowciny, nawet je?li nie s? to komentarze przychylne. Takie okazuj? si? najprzydatniejsze.

Poni?ej zamieszczam link, do pobrania "The Butterfly" w moim wykonaniu... Nie jest to zbyt pi?kne wykonanie, ale chc? podkre?li?, ?e tego konkretnie utworu nauczy?em si?.... DZIŚ. Dzi? rano zacz??em go próbowa?, ko?o po?udnia na której? przerwie znowu i teraz po po?udniu, po czym nagra?em (jako?? tak?? ma wiele do rzyczenia... ale nie mia?em nic lepszego do nagrywania).

Uwaga! Przeskok na poczatku spowodowany jest przez maszyn? nagrywaj?c?, nie mnie! ?eby nie by?o, ze nawet zacz?? nie umiem. Razz Po prostu nie mam czasu drugi raz nagrywa?.

Dobra, po tym obszernym, bezpotrzebnym usprawiedliwianiu siebie obiecany link:

http://odsiebie.com/pokaz/648511---ff17.html

Z niecierpliwo?ci? czekam zarówno na komentzarze, te przychylne, i na te mniej...

Aha, grane na Feadog'u... ;P
Gdy? dopiero zbieram oszcz?dno?ci na co? brzmi?cego jak nale?y.

Pozdrawiam.

PS (tak, nie moge sie powstrzyma? od wszelakkich detali, które mi do g?owy wpadn?) Oczywi?cie umiem na Whistle'u po tym miesi?cu znacznie wi?cej, ale wiekszo?c (w tym dwie opanowane do perekcji) to takie bardziej... Celtic... A chcia?em co? bardziej "Ajrisz" wrzuci?...
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ywysme

PostWysłany: Pią Paź 03, 2008 14:44     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po 4 latach 'graniu' na Feadog'u od razu s?ysz? to strz?pienie? czy co to jest. Jak dla mnie po mi??cu grania to jest super:)
Sumar

PostWysłany: Pią Paź 03, 2008 22:29     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie... po miesi?cu mog?oby by? ju? wiele lepiej. Ale zwa?ajac na fakt, ?e akurat tego nauczy?em si? dnia którego to nagra?em, troch? jaky t?umaczy... Poza tym... szko?a... ;/ A jak ojciec w domu, to ju? ma dosy? Very Happy Very Happy

Ale w ko?cu nie doczeka?em si? opnini typu ?e trac? momentami tempo, a na drugiej oktawie co? nie piszczy jak nale?y i w ogóle itd.. A to ?wiadczy tylko o jednym...
Wolicie nie pisa? nic, ni? jako? skrytykowa?... ;P Razz Ja nie wiem, boicie si?, ?e si? za?ami? kto? taki, czy jak? Razz ^^
To? ja sam to s?ysz?... szczgólnie jak si? nagram... To i tak pó? biedy, ?e s?ysz?, bo inaczej wy by?cie mi nie powiedzieli i sk?d mia?bym wiedziec? Razz

Pozdrawiam ;P

EDIT: The Butterfly by Sumar ver 2... z dzisiaj. http://odsiebie.com/pokaz/666222---9102.html
I jeszcze nagra?em bratu takie szybkie xD, coby mu poakza? i kaza? to te? wrzuci? tutaj... Very Happy http://odsiebie.com/pokaz/666415---5f96.html ;P

;P
michal18c

PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 13:30     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je?li nagrywasz np. play'erem mp3 to:
nie wprost do mikrofonu bo wysokie d?wi?ki b?d? zniekszta?ca?y nagranie, poprostu jakie? 15-20 cm od mikrofonu trzymaj whistle'a, utwór podg?osi? mo?esz np. w GoldWave i zapisa? potem jako mp3 w stereo, doda? echo itd. Te? tak mia?em niektóre tak si? nagrywaj? i tak jest, ale mo?na troch? je "podrasowa?". My?l?, ?e grasz dobrze a wszystko co z?e wynika z nagrania, je?li masz czas to posied? troch? nad obróbk?. Ze swojej strony dodam, ?e Gold Wave jest prosty w obs?udze i jest bezp?atnym programem znajdziesz go w sieci. Spróbuj te? Audacity.
Pos?uchaj http://pl.youtube.com/watch?v=QAeSi1dABXM Braveheart
http://pl.youtube.com/watch?v=ridT4HCBy-k Princess Mononoke zagra?em te tematy pierwszy na low whistle (D), a drugi na low D i feadog'u D i te? nie jest to tak jak bym chcia?

Ostatnio zmieniony przez michal18c dnia Sob Paź 04, 2008 13:41 , w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sumar

PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 13:40     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzi?ki...
Napewno skorzystam z rad... ^^

Id? si? pogrzeba? w tym programie... Wink

Jeszcze raz dzieki. ;P

Edit: Za rad? pobawi?em si? programem i uzyska?em to: http://odsiebie.com/pokaz/668333---2c1d.html
Hah... Troch? mo?? z echem przesadzilem... Ale za to zredukowa?em wysokie d?wi?ki... Very Happy
panna rozyczka

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 13:31     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

je?li mog? co? od siebie doda?, to po?wicz wi?cej z metronomem. Wiem ,?e muzyka irlandzka nie musi by? pod linijk? (nawet nie powinna by?Smile ) ale jednak za bardzo rytmicznie si? odchylasz. kilka tygodni systematycznych ?wicze? z metronomem i powinno by? dobrze. Powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jasiek

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 17:08     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dok?adnie. Zacznij ?wiczy? z metronomem póki jest wcze?nie - bo si? troch? pogubi?e?. I ustawiaj metronom powoli. Wiem co mówi?, bo sam gram nierówno, a gra?em jeszcze gorzej. ?wiczenia z metronomem bardzo pomagaj?.

Jak nie masz metronomu to odpal t? stronk? - http://www.metronomeonline.com/ .

Po za tym jest ca?kiem nie?le, ?wicz du?o i powoli Smile

Pozdrowienia,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sumar

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 17:38     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dzi?kuje.
O takie wla?nie wypowiedzi mi chodzi?o.

Faktycznie... niezbyt dobrze z tym u mnie. :/
Dzi?ki za link... od dzi? czas to zmieni?... Trening czas zacz??. Very Happy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Nasze granie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: