Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Shannon w Mam Talent

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Offtopic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adidadi



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 261
Skąd: Szczytno/Olsztyn

PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 18:16     Temat postu: Shannon w Mam Talent Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś wie, gdzie można znaleźć nagranie występu w/w zespołu w programie to proszę o info. Jestem ciekaw co pokazali i jaką opinię dostali, no i, czemu tacy zawodowcy nie przeszli do drugiego etapu w przeciwieństwie do wielu amatorów.
_________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak niemylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
poznanskapyrka



Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 190
Skąd: w drodze...

PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 20:44     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widziałam dwa odcinki tego programu, i myślę, że tam wcale nie chodzi o zawodowstwo tylko o szałowość. Nie wystarczy grać poprawnie. Poprawnie i zawodowo gra wiele osób i to telewizorni nie satysfakcjonuje.
_________________
Poznań miasto Doznań
www.ewelinagrygier.art.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adidadi



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 261
Skąd: Szczytno/Olsztyn

PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 20:58     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie dlatego chciałbym zobaczyć co zaprezentowali. Z tego co widziałem "Rumuny" potrafią dać czadu i zrobić duże wrażenie. Być może w tym przypadku nie trafili z pomysłem.
_________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak niemylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Peter_Piper



Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 81
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 10:18     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałem, że Shannon startował w Mam Talent... Oglądałem wszystkie pięć odcinków z castingami i niestety w żadnym z nich nie pokazano tego występu, jak również nie widziałem ich wśród 40 uczestników, którzy zakwalifikowali się do półfinału, więc można sądzić, że jury się nie do końca spodobało. Nigdzie także nie mogę znaleźć żadnego nagrania. Chyba producenci tak samo uznali ich występ za niewarty umieszczenia gdziekolwiek. Tak na marginesie, styl działania całej trójki jurorów nieco mnie dziwi, np. nie przepuścili zespołu tańca irlandzkiego Galway, gdyż uznali ich występ za przewidywalny i nudny, co mnie, lekko mówiąc, rozwaliło Confused Shannon potrafi dać czadu, ale gdy jury ma humory i powie "nie" to nawet najwięksi "wymiatacze" nic na to poradzą...
_________________
Before "Going Home" "The Wild Rover" bade his "Farewell To The Creeks". "All Through The Night" he travelled, saw "The Back Of The Moon" and at "The Dawning Of The Day" finally came back to his home in "Bonnie Dundee" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
adam prószyński



Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 198
Skąd: Dzierzkowice

PostWysłany: Nie Paź 19, 2008 12:49     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez chwilę w ostatnim castingu było widać Marcina, reszty nie wiec zastanawiam sie czy czasem nie wystapil sam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
padre



Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 258
Skąd: An Baile Breac

PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 8:11     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polskiej telewizji nie widzialem juz ponad pol roku ale,
telewizja rzadzi sie swoimi prawami
i Shannon o ile grac potrafi
to nie przyciagnie przed telewizor pani Lusi
ktora uslyszy od sasiadki o niewidomej spiewaczce
czy uroni lezke nad tanczacym dzieckiem z patologicznej rodziny.
takie "osobistosci"
przyciagaja ogladalnosc i powoduja, ze widz sie przejmuje i bedzie chcial sledzic co sie bedzie dzialo z takimi osobami pozniej.
Czestochowa Pipes & Drums podobno przeszli dalej.

/edit/
na forum ISTA ktos pisal, ze o ile na youtubie pojawily sie fragmenty wystepow i koncertow
to zostaly one zdjete bo zostalo zgloszone ze TVN ma do nich prawa czy cos takiego.
_________________
gdyby zaba miala skrzydla, nie obijalaby sobie dupy skaczac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Peter_Piper



Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 81
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 8:49     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwe, że wystąpił sam, ale nawet jeśli to nie pokazali go więcej niż tę krótką chwilę, która najwyraźniej umknęła mojej uwadze.

Zgadza się, CP&D dostali się do półfinału i mam nadzieję, że przejdą dalej, choć znając wcześniej wspomnianą mentalność publiczności czuję lekki niepokój co do ich dalszych losów w tym programie...
_________________
Before "Going Home" "The Wild Rover" bade his "Farewell To The Creeks". "All Through The Night" he travelled, saw "The Back Of The Moon" and at "The Dawning Of The Day" finally came back to his home in "Bonnie Dundee" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
poznanskapyrka



Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 190
Skąd: w drodze...

PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 15:25     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Peter_Piper napisał:
Tak na marginesie, styl działania całej trójki jurorów nieco mnie dziwi, np. nie przepuścili zespołu tańca irlandzkiego Galway, gdyż uznali ich występ za przewidywalny i nudny, co mnie, lekko mówiąc, rozwaliło Confused


moze powinni zobaczyc taniec bretonski Wink


a takna marginesie, to wydje mi sie, ze w tego typu programach duzy talent moze okazac sie po prostu zbyt duzy i dlatego w ogole nie zostanie rozpoznany przez jurorow.
bo w programie mam talent, wbrew nazwie, nei do konca o talent idzie.
_________________
Poznań miasto Doznań
www.ewelinagrygier.art.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Peter_Piper



Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 81
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 18:21     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poznanskapyrka napisał:
moze powinni zobaczyc taniec bretonski Wink


Hehe, może w następnej edycji ktoś się odważy na taki krok Smile Po w miarę sprawnym przeszkoleniu, publiczność obecna na sali mogłaby w tym wziąć również udział Wink Wszystko oczywiście obowiązkowo odbywałoby się do wtóru biniou i bombardy Very Happy Ja byłbym wniebowzięty, ale jurorzy z pewnością kręciliby nosem Razz
_________________
Before "Going Home" "The Wild Rover" bade his "Farewell To The Creeks". "All Through The Night" he travelled, saw "The Back Of The Moon" and at "The Dawning Of The Day" finally came back to his home in "Bonnie Dundee" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Offtopic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group