Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kupie practice chanter

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mnich



Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 10

PostWysłany: Nie Gru 21, 2008 12:51     Temat postu: Kupie practice chanter Odpowiedz z cytatem

Witam:)

kupie practice chanter do dud ( nie znam sie zbytnio czy sa jakies tam inne wiec dlatego pisze :p )

prosze o kontakt na gg9082172 albo telefon 512116665 albo w odpowiedzi na ten topik wraz ze zdjeciem Smile

pozdrowionka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Perry



Dołączył: 30 Sie 2007
Posty: 212
Skąd: Jozee pod Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 18:58     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmmm.. Dziwne pytanie. Szukasz chantera ale nie bardzo umiesz sprecyzować co chcesz.

Domyślam sie że normalne dudy to pewnie szkockie GHB. Najpopularnieszje u nas w kraju.

poczytaj sobie tutaj troszke:

http://www.dudziarz.art.pl/index_old.html

Tu masz napisane o rodzajach dud i histori troszke moĹźe to Ci pomoĹźe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Peter_Piper



Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 81
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 20:24     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że coś w mojej tematyce się dzieje Smile Jakby coś, to służę radą na temat GHB Wink Zarówno na Forum Dudziarskim jak i na tym Smile

Pozdrawiam

Piotrek
_________________
Before "Going Home" "The Wild Rover" bade his "Farewell To The Creeks". "All Through The Night" he travelled, saw "The Back Of The Moon" and at "The Dawning Of The Day" finally came back to his home in "Bonnie Dundee" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mnich



Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 10

PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 1:49     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dudy :p jakie..? chociasz wiem ze zabrzmi to strasznie i niewybaczalnie - to sie zobaczy potem :p

wlasnie znalazlem w koncu cos takiego

http://www.sklep.kobimpex.pl/go/_info/?id=618

i z racji ze nie mam kardy kredytowej kupuje to jeszcze dzisaj. W koncu... po prawie poltora roku marzen, nieprzespanych nocy i cwiczeniu na rozstrojonym flecie z epoki przed jezusowej :p

juz sie nie moge doczekac wkurzania rodzicow :p

jezeli ktos by mial jakies za/przeciw temu sprzecikowi pisac. Moze uratujecie mnie przed kupnem tego chociasz i tak jestem cholernie zdeterminowany Smile))))))))))))))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Peter_Piper



Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 81
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 14:49     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta przebierka to nie jest najlepsze rozwiązanie. Choć sam grałem na podobnej z początku to kiedy przesiadłem się na markową z Bagpipes Galore (bagpipe.co.uk) różnicę poczułem od razu, bo łatwiej nauka mi szła.

Co do karty kredytowej to w sumie jej nie potrzebujesz, jeśli będziesz zamawiał z jednego z tych miejsc, w których ja wcześniej kupowałem:
- kiltsandmore.com
- bagpipe.de
- celtickraft.de
Wystarczy pomęczyć kogoś z rodziny, kto ma konto w banku o przelanie odliczonej kwoty na podane przez sprzedawcę konto Wink

Koszt z przesyłką będzie może nieco większy, ale jakość i zadowolenie z zakupu dobrego sprzętu, który długo posłuży, nawet jeszcze większa Smile

W razie jakichś pytań, pisz od razu.

Piotrek
_________________
Before "Going Home" "The Wild Rover" bade his "Farewell To The Creeks". "All Through The Night" he travelled, saw "The Back Of The Moon" and at "The Dawning Of The Day" finally came back to his home in "Bonnie Dundee" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mnich



Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 10

PostWysłany: Sro Gru 24, 2008 1:14     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to co ? Smile juz kupilem sprzecik no to moze przeniesiemy sie do innego dzialu ?:> bo po co tutaj zasmiecac postami topiki. No a teraz jako szczesliwy posiadacz niewiadomo czego (okarze sie co to jak dojdzie :p ) bede miec duzo pytan nie zawsze logicznie sformulowanych ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Peter_Piper



Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 81
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Gru 24, 2008 11:43     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będę straszył, że będzie trudno, bo nie będzie Smile Tylko stroiki produkowane w Pakistanie, a z takim mamy do czynienia tutaj bez wątpienia, bywają temperamentne podczas grania. Również ten practice chanter nie za bardzo będzie stroił, ale tak w sumie jest w przypadku każdego krótkiego PC, nawet firmowego Wink Wersja long to jest coś, na co mógłbyś się szarpnąć w niezbyt odległej przyszłości Smile

Przenieść się oczywiście, że możemy. Cały dział na temat "dusiworstwa" istnieje, gdzie postaram się odpowiedzieć na pytania nawet najmniej logicznie skonstruowane Razz
_________________
Before "Going Home" "The Wild Rover" bade his "Farewell To The Creeks". "All Through The Night" he travelled, saw "The Back Of The Moon" and at "The Dawning Of The Day" finally came back to his home in "Bonnie Dundee" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group