Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

FLUTE MAKERS

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Flet irlandzki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adam prószy?ski



Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 198
Skąd: Dzierzkowice

PostWysłany: Czw Kwi 10, 2008 21:57     Temat postu: FLUTE MAKERS Odpowiedz z cytatem

Wooden Flute Makers

Abell Flute Company http://www.abellflute.com/
Thomas Aebi http://www.aebi-flutes.com/
Dominic Allan http://www.djallan.co.uk
Angus Fifes http://www.angusfifes.com/
Anthony Arnold http://www.musicadonumdei.org/Flutes/index.html
Aulos (Toyoma Musical Instrument Co.) http://www.toyamagakki.co.jp/ (under construction)
Fridtjof Aurin http://www.cs.jhu.edu/~scott/flutemakers/Aurin/Price-list%202004.doc
Jean-Francois Beaudin http://www.flute-beaudin.com/
Carl Bell http://www.carlbell.co.uk/
Boaz Berney http://berneyflutes.com/
Robert Bigio http://www.bigio.com/
Phil Bleazey http://mysite.wanadoo-members.co.uk/bleazey/
Michel Bonamy http://michelbonamy.free.fr/
Casey Burns http://www.caseyburnsflutes.com/
Calmont Musical Instruments http://hometown.aol.co.uk/calmontmusic/myhomepage/business.html
Rod Cameron http://www.cs.jhu.edu/~scott/flutemakers/rod-pricelist.html
Clive Catterall http://www.flutes.fsbusiness.co.uk/
Forbes Christie (Windward Flutes) http://www.windwardflutes.com/
Copley & Boegli http://www.celticlands.com/
Jon Cornia/Cochran Flutes (no active link)
Eamonn Cotter (no active link)
M & E Cronnolly http://www.irishflutes.co.uk/
Chris Dawson (Rhiannon Flutes) (no active link)
Arie De Keyzer (no active link)
Tony Dixon http://www.tonydixonmusic.co.uk/
Martin Doyle http://www.martindoyleflutes.com/
Thomas Fehr http://www.floetenbau.ch/
First Flutes http://www.firstflutes.co.za/
Folkers & Powell http://www.baroqueflute.com/
Rob Forbes http://www.forbesflutes.com/
John Gallagher (no active link)
Seth Gallagher http://www.uilleann.com/
Alan Ginsberg http://www.hgt.gwynedd.gov.uk/UilleannPipes/
Michael Grinter http://users.vic.chariot.net.au/~grinter/
Hammy Hamilton http://homepage.eircom.net/~hammie/
Skip Healy http://www.skiphealy.com/
Marcus Hernon http://www.marcushernon.com/
Hervieux & Glet http://www.hervieuxglet.com/
Hevia, Parrado y Aragón http://www.arhpa.com/
Holmes-McNaughton http://holmesmcnaughton.com/
Mark Hoza/Kything Flutes http://www.woodenflutemaker.com/
Pol Jezequel/PolJez Flutes (no active link)
Louis Jourdan/La Flute en Chantier http://www.la-flute-en-chantier.com/
Eugene Lambe (no active link)
Glen Le Bot http://glenlebot-instruments.com/
Yvon Le Coant http://www.lecoant.com/
Gilles Léhart http://lehart.free.fr/
Geert Lejeune http://users.skynet.be/geertlejeune/
Solen Lesouef http://www.atelierdelutherie.info/-Vents-?lang=en
Terry McGee http://www.mcgee-flutes.com/
Billy Miller (Windwood Flutes) (no active link)
Moeck http://www.moeck.com/
Stephane Morvan (Skopavel) http://www.skopavel.com/
Sam Murray (no active link)
Peter Noy http://www.noyflutes.com/
Patrick Olwell (no active link)
George Ormiston http://www.ormistonflutes.co.uk/
Simon Polak http://www.earlyflute.com/
Maurice Reviol http://www.reviol.co.nz/
Fred Rose http://www.fredrose.co.uk/
John Rutzen http://www.johnrutzen.com/
Desi Seery http://www.seerywoodwind.com/ (link defunct?)
Jonathan Swayne (no active link)
Ralph Sweet/Sweetheart http://www.sweetheartflute.com/
Dave Swindler (no active link)
T&S/Grzegorz Tomaszewicz http://www.tands.pl/
Giovanni Tardino http://giovannitardino.it/
Doug Tipple http://dougsflutes.googlepages.com/
The Von Huene Workshop & Early Music Shop of New England http://www.vonhuene.com/
Paddy Ward http://www.paddywardflutes.com/
Glenn Watson http://www.watsonflutes.com/
Charles Wells http://www.kawells.fsnet.co.uk/
Martin Wenner http://wennerfloeten.de/
Chris Wilkes http://wilkesflutes.co.uk/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
padre



Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 258
Skąd: An Baile Breac

PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 17:44     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bawilem sie wczoraj fletem produkcji Murreya w kokosie
chyba najlepszy flet jaki mialem w rekach
niesamowicie latwy w zadeciu
czad.
_________________
gdyby zaba miala skrzydla, nie obijalaby sobie dupy skaczac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Perry



Dołączył: 30 Sie 2007
Posty: 212
Skąd: Jozee pod Warszawa

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 18:10     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Murraye sa niesamowite. Próbowalem dwóch w ?yciu. Jeden to byl 6-klapowiec na ktorym gra?a Emer Mayock. Drugi to keyless w palisandrze w D jak bylem na sesji w Pradze. Genialne instrumenty. Masz racje Padre banalne w zad?ciu. Bior?c do r?ki ten flet w palisandrze wyci?galem po 5 minutach tyle samo co na moim na którym gram od roku... Boje sie co by bylo gdybym pobawi? si? nim z miesi?c Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
padre



Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 258
Skąd: An Baile Breac

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 22:13     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety na forach narzekaja, ze koles ma obsluge klienta o dupe potluc
_________________
gdyby zaba miala skrzydla, nie obijalaby sobie dupy skaczac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barfly



Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 237
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 22:19     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je?eli chcecie zdyba? Mr Murraya - wpadnijcie do Tig Coili w Galway. Zdaje si? ?e bywa tam do?? cz?sto. Z mojego skromnego do?wiadczenia wychodzi mniej wi?cej 5 na 6 trafie? Cool
_________________
Strings in the earth and air
make music sweet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pavelas



Dołączył: 14 Sie 2010
Posty: 10
Skąd: Wroc?aw

PostWysłany: Sob Paź 09, 2010 18:40     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie odno?nie Davida Angusa (Angus Fifes) : mia? kto? z Was do czynienia z jego fletami ? Cena jest niezwykle niska jak na drewniane flety, dlatego zastanawia?em si? gdzie jest haczyk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
michal18c



Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: M?kolno

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 19:45     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.targowiskoinstrumentow.pl/marek-bzowski/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Flet irlandzki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group