Forum Whistlowisko Strona G³ówna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Pomysły

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona G³ówna -> Ogólnie o stronie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Perry



Do³±czy³: 30 Sie 2007
Posty: 212
Sk±d: Jozee pod Warszawa

PostWys³any: Pi± Wrz 12, 2008 15:13     Temat postu: PomysÅ‚y Odpowiedz z cytatem

Przekroczyliśmy juz 1000 postów, może pora zacząć robić porządek.

Zainspirowalo mnie to jak w temacie Goldfinch whistles zaczely sie dyskusja jaki jest susato w drugiej oktawie.

Proponuje wprowadzić dział z opisami instrumentów. Opinie użytkowników o danej firmie itp itd.

Może pora też na dodanie na zmiane praw użytkowników. Przydali by się moderatorzy.

Jeżeli teraz nie zaczniemy tego ogarniac to potem może sie zrobić sieczka..

Jeżeli macie jakies sugestie to piszcie tutaj
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Yoshi
Site Admin


Do³±czy³: 22 Sie 2007
Posty: 129

PostWys³any: Pi± Wrz 12, 2008 15:21     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe... Przesadzasz... Jeszcze takiego burdelu nie ma Wink

Ale nie ma sprawy, czekam na propozycje moderatorów w tym temacie. Co do działów na temat każdego producenta to chyba wystarczą oddzielne tematy i tyle?
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Barfly



Do³±czy³: 28 Sie 2007
Posty: 237
Sk±d: Gliwice

PostWys³any: Pi± Wrz 12, 2008 15:32     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yoshi napisa³:
Co do działów na temat każdego producenta to chyba wystarczą oddzielne tematy i tyle?
a i te mogą się okazać niedość skuteczne bo w dyskusjach całkiem naturalnie i nieuchronnie zaczną się porównania instrumentów. Myślę, ze póki co jest ok, nie ma co komplikować - Yoshi czuwa i przenosi. Mundur zobowiązuje! Cool
_________________
Strings in the earth and air
make music sweet
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
fishman



Do³±czy³: 13 Sty 2008
Posty: 59
Sk±d: ToruÅ„

PostWys³any: Pon Lut 09, 2009 15:04     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzdąkając przed chwilą na gitarze przyszedł mi do głowy pewien może i nie zbyt sensowny pomysł, choć na pewno niektórzy uparliby się, że wszystko jest git, na temat głównej strony whistlowiska, którego samo forum uważam wszak za dość dobre i fajnie odróżniające się stylem od C&F.

Mianowicie pomyślałem sobie o osobach świeżo uzależnionych od muzyki irlandzkiej i szukających jakichkolwiek to informacji na jej temat w sieci, którzy być może na razie zupełnie nie interesują się whistlem czy fletem a nie pogardziliby z pewnością ogólnymi informacjami o sesjach i np. innych niż dmuchanych instrumentach.

Rozpisałem się strasznie a chciałbym tylko powiedzieć, że fajnie by było podać na głównej stronie krótkie info o tematyce forum, którego tematyka z czasem znacznie poszerzyła się, co jak myślę przyciągnęłoby niektóre zabłąkane duszyczki w sieci.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Yoshi
Site Admin


Do³±czy³: 22 Sie 2007
Posty: 129

PostWys³any: Wto Lut 10, 2009 15:33     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś się pomyśli. Oczywiście zachęcam wszystkich do pisania czegoś "w Naszych" klimatach. Jak będzie fajne to i na stronie się znajdzie Wink Trochę to wszystko zaniedbałem, ale chwilowo nie mam za bardzo na nic czasu.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
michal18c



Do³±czy³: 18 Sty 2008
Posty: 326
Sk±d: MÄ…kolno

PostWys³any: Sro Gru 02, 2009 22:34     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponował bym taki mały dział dotyczący fletów, piszczalek innych niż tzn. irlandzki flet, tin & low whistle. To forum jest bardzo pomocne i ważne dla wielu z nas. W sieci jest dużo informacji na temat różnych dętych instrumentów, ale w polskim wydaniu bardzo mało, nie każdy zna angielski. Niektóre strony o instrumentach tychże to pojawiają się to znikają, bądź są krótkie wzmianki. Dział o którym piszę to takie małe vademecum o np. Native american flute, duduku, fletach chińskich itp. To taki pomysł może ktoś zgodzi się z moim wpisem. Sam w wolnym czasie mógłbym opracować jakieś informacje tudzież przy przegladaniu roznych stron na temat danego fletu w serwisach anglojęzycznych. Mogły by to być krótka historia danego fletu, informacje o technice gry, gdzie kupić i na co zwrócić uwagę. Pozdrawiam i czekam na odzew
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona G³ówna -> Ogólnie o stronie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group