Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Warsztaty - propozycje miejsca i dat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Whistle
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysztof_b79

PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 13:34     Temat postu: Warsztaty - propozycje miejsca i dat Odpowiedz z cytatem

... no chodzi mi o to, ?eby to szanowne grono muzyków z postaci spotka? wirtualnych (forum), przenie?? do "realu"... ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barfly

PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 17:01     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio by?a stolyca - jakby co zamawiam Gliwice Cool (ew. okolice)
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adidadi

PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 23:03     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam b?d? optowa? za jakim? miejscem bardziej w ?rodku naszej ojczyzny (coby ka?den jeden mia? tak samo blisko jak i daleko).
Powrót do góry
Feaorn

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 0:12     Temat postu: Mityng fletowy! Odpowiedz z cytatem

O ile Bydgoszcz zapewne odpada w przedbiegach, proponowa?bym tym razem Pozna?! Nie jest a? tak daleko, bym musia? bankrutowa?. Smile
fishman

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 10:04     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te? g?osuj?, nie licz?c rzecz jasna Torunia czy Bydgoszczy (które gor?co polecam), za kompromisowym do?? Poznaniem.
Powrót do góry
krzysztof_b79

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 12:27     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to mo?e niech ka?dy z ch?tnych zastanowi si? gdzie, w miejscu swojego zamieszkania mog?yby odby? si? takie warsztaty...? i kiedy?
Powrót do góry
Yoshi
Site Admin

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 15:38     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze musia?bym przelecie? si? i popyta? (znaj?c ju? troch? konkretniej dat?) ale z klimatycznych miejsc w Tricity to mo?e by? Donegal w Gdyni, Scruffy Murphy's w Gda?sku (+ ewentualnie kilka irlandzkich pubów na starym mie?cie) i Sherlock w Sopocie. To tak a propo knajp w klimacie, a jest te? sporo innych nadaj?cych si? miejsc Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Barfly

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 15:50     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie tylko czy to maj? by? warsztaty czy lu?ne spotkanie. Warsztatowej atmosferze pub raczej nie sprzyja i vice versa - pubowi bywalcy/w?a?ciciele najprawdopodobniej na dobre znienawidz? flety je?eli pocz?stujemy ich solidn? dawk? grupowych ?wicze?.

Warsztaty najlepiej prowadzi si? w jakich? specjalnie wydzielonych pomieszczeniach (salach w szko?ach, szko?ach muzycznych, domach kultury itp). Atmosfera do nauki tysz musi by? odpowiednia.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Yoshi
Site Admin

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 15:55     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ups... No to nie doczyta?em. Poprawiam temat i przenosz? w odpowiednie miejsce Wink
Powrót do góry
krzysztof_b79

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 16:45     Temat postu: warsztaty Odpowiedz z cytatem

... ja mam na my?li stricte spotkanie warsztatowe, cho? nie ukrywam, ?e po takiej sesji mi?o by?oby pój?? na jaki? soczek, czy co? takiego... Wink mnie równie? Pozna? jest ca?kiem wygodny, ale mamy tam swojego cz?owieka? a kto by nam poprowadzi?...? no i ostatnia uwaga: s? po?ród Was tacy, co organizowali ju? podobne spotkania? je?eli tak, niech pomog?... napisz? co i jak, od czego zacz??, etc...
Powrót do góry
Adidadi

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 18:11     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie Toru? i Bydgoszcz te? pasuj? (ba nawet bli?ej wi?c lepiej). Dobre pytanie odno?nie prowadz?cego i sali. Ja bym co? w Olsztynie za?atwi? (cho? raczej to nie przejdzie). Mo?na popyta? si? w jakich? Miejskich O?rodkach Kultury, oni w ko?cu m.in. od tego s?, ?eby wspomaga? w organizacji wydarze? kulturalnych.
Powrót do góry
Barfly

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 19:03     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynaj?cie sali zwykle nie jest wielkim problemem. Niewiele trzeba do takich warsztatów - dobr? akustycznie sal? i nieco pr?du Smile a pizz? zawsze mo?na sobie zamówi?. Je?eli mia?yby by? to warsztaty np. 2-dniowe dochodzi problem organizacji noclegów (chyba ?e ka?dy zorganizuje sobie cosik na w?asn? r?k?). Wszystko to oczywi?cie kosztuje, wi?c dyscyplina musia?aby by? konkretna.

Je?eli chodzi o prowadz?cego, to ja zawsze ch?tnie pomog?, je?eli znajd? si? jacy? ch?tni. Z Poznaniem niezmiennie kojarzy mi si? Elwirka i rezyduj?cy tam irlandzcy fleci?ci - Eddie Cassidy i Diarmuid Johnson, ale to ju? samych zainteresowanych trzebaby pyta?.

Je?eli chodzi o bli?sze mnie okolice (Śl?sk), to my?l?, ?e z zachowaniem odpowiedniego wyprzedzenia da?oby si? równie? namówi? weterana fletowych warsztatów - Micha?a ?aka. Gdyby by?a taka wola - mog? zapyta?. Z tym, ?e w odniesieniu do wi?kszo?ci wymienionych przeze mnie osób w gr? wchodzi?by raczej flet irlandzki, nie whistle (cho? mog? si? myli?).

Nale?y wi?c zacz?? od pytania: Flet czy whistle? Potem zaproponowa? odpowiednio odleg?y termin, umówi? si? z prowadz?cym i zebra? list? ch?tnych. Sala powinna si? znale?? w ka?dym wi?kszym mie?cie (a i w mniejszym te? czemu nie)
Perry

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 21:43     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz oaoby grajace na poprzeku napewno sobie poradza na whistlu, wiec nauczyciel flecista by sie mogl dobrze spisac Smile
Powrót do góry
przemek

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 21:49     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

je?li chodzi o Diarmuida Johnsona to jestem prawie pewien, ?e b?dzie ch?tny,bo w?a?nie odby?y si? ostatnio dwa warsztatowe spotkania z nim w?a?nie. i miejsce chyba jest.Dom Bretani czy co? takiego- poprawcie mnie. Niestety nie by?em, bo Wroc?aw by? w tym czasie na feriach, a jestem dzieciaty.
Barfly ma racje je?li chodzi o instrument, bo je?li si? nie myl? to Diarmuid u?ywa whistli, ale to s? zaj?cia które maj? taki kierunek : od fletu do muzyki czyli najpierw instrument , kto by? to rozumie o co chodzi , kto nie by? to powinien si? postara?! Najpierw o flet poprzeczny drewniany,
- akurat dosta?em poczt? taki na dwa dni przed warsztatami, które by?y w Poznaniu przed wakacjami- i od tego czasu wsi?k?em,
A Micha? to mieszka teraz chyba gdzie? bli?ej Gliwic, ni? Poznania.
Mi pasuje i to i to.
Powrót do góry
Barfly

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 22:09     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przemek napisał:
- akurat dosta?em poczt? taki na dwa dni przed warsztatami, które by?y w Poznaniu przed wakacjami- i od tego czasu wsi?k?em.

Hej Hej! I si? nie pochwali?. Zdradzisz co to za cude?ko?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Whistle Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: