Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Warsztaty - propozycje miejsca i dat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Whistle
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysztof_b79



Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 30
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 13:34     Temat postu: Warsztaty - propozycje miejsca i dat Odpowiedz z cytatem

... no chodzi mi o to, żeby to szanowne grono muzyków z postaci spotkań wirtualnych (forum), przenieść do "realu"... ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barfly



Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 237
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 17:01     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio była stolyca - jakby co zamawiam Gliwice Cool (ew. okolice)
_________________
Strings in the earth and air
make music sweet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adidadi



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 261
Skąd: Szczytno/Olsztyn

PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 23:03     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam będę optował za jakimś miejscem bardziej w środku naszej ojczyzny (coby każden jeden miał tak samo blisko jak i daleko).
_________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak niemylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feaorn



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Skąd: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 0:12     Temat postu: Mityng fletowy! Odpowiedz z cytatem

O ile Bydgoszcz zapewne odpada w przedbiegach, proponowałbym tym razem Poznań! Nie jest aż tak daleko, bym musiał bankrutować. Smile
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fishman



Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 59
Skąd: Toruń

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 10:04     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też głosuję, nie licząc rzecz jasna Torunia czy Bydgoszczy (które gorąco polecam), za kompromisowym dość Poznaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysztof_b79



Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 30
Skąd: warszawa

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 12:27     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to może niech każdy z chętnych zastanowi się gdzie, w miejscu swojego zamieszkania mogłyby odbyć się takie warsztaty...? i kiedy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yoshi
Site Admin


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 129

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 15:38     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze musiałbym przelecieć się i popytać (znając już trochę konkretniej datę) ale z klimatycznych miejsc w Tricity to może być Donegal w Gdyni, Scruffy Murphy's w Gdańsku (+ ewentualnie kilka irlandzkich pubów na starym mieście) i Sherlock w Sopocie. To tak a propo knajp w klimacie, a jest też sporo innych nadających się miejsc Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Barfly



Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 237
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 15:50     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie tylko czy to mają być warsztaty czy luźne spotkanie. Warsztatowej atmosferze pub raczej nie sprzyja i vice versa - pubowi bywalcy/właściciele najprawdopodobniej na dobre znienawidzą flety jeżeli poczęstujemy ich solidną dawką grupowych ćwiczeń.

Warsztaty najlepiej prowadzi się w jakichś specjalnie wydzielonych pomieszczeniach (salach w szkołach, szkołach muzycznych, domach kultury itp). Atmosfera do nauki tysz musi być odpowiednia.
_________________
Strings in the earth and air
make music sweet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Yoshi
Site Admin


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 129

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 15:55     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ups... No to nie doczytałem. Poprawiam temat i przenoszę w odpowiednie miejsce Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krzysztof_b79



Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 30
Skąd: warszawa

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 16:45     Temat postu: warsztaty Odpowiedz z cytatem

... ja mam na myśli stricte spotkanie warsztatowe, choć nie ukrywam, że po takiej sesji miło byłoby pójść na jakiś soczek, czy coś takiego... Wink mnie również Poznań jest całkiem wygodny, ale mamy tam swojego człowieka? a kto by nam poprowadził...? no i ostatnia uwaga: są pośród Was tacy, co organizowali już podobne spotkania? jeżeli tak, niech pomogą... napiszą co i jak, od czego zacząć, etc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adidadi



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 261
Skąd: Szczytno/Olsztyn

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 18:11     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie Toruń i Bydgoszcz też pasują (ba nawet bliżej więc lepiej). Dobre pytanie odnośnie prowadzącego i sali. Ja bym coś w Olsztynie załatwił (choć raczej to nie przejdzie). Można popytać się w jakichś Miejskich Ośrodkach Kultury, oni w końcu m.in. od tego są, żeby wspomagać w organizacji wydarzeń kulturalnych.
_________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak niemylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barfly



Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 237
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 19:03     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynajęcie sali zwykle nie jest wielkim problemem. Niewiele trzeba do takich warsztatów - dobrą akustycznie salę i nieco prądu Smile a pizzę zawsze można sobie zamówić. Jeżeli miałyby być to warsztaty np. 2-dniowe dochodzi problem organizacji noclegów (chyba że każdy zorganizuje sobie cosik na własną rękę). Wszystko to oczywiście kosztuje, więc dyscyplina musiałaby być konkretna.

Jeżeli chodzi o prowadzącego, to ja zawsze chętnie pomogę, jeżeli znajdą się jacyś chętni. Z Poznaniem niezmiennie kojarzy mi się Elwirka i rezydujący tam irlandzcy fleciści - Eddie Cassidy i Diarmuid Johnson, ale to już samych zainteresowanych trzebaby pytać.

Jeżeli chodzi o bliższe mnie okolice (¦ląsk), to myślę, że z zachowaniem odpowiedniego wyprzedzenia dałoby się również namówić weterana fletowych warsztatów - Michała Żaka. Gdyby była taka wola - mogę zapytać. Z tym, że w odniesieniu do większości wymienionych przeze mnie osób w grę wchodziłby raczej flet irlandzki, nie whistle (choć mogę się mylić).

Należy więc zacząć od pytania: Flet czy whistle? Potem zaproponować odpowiednio odległy termin, umówić się z prowadzącym i zebrać listę chętnych. Sala powinna się znaleźć w każdym większym mieście (a i w mniejszym też czemu nie)
_________________
Strings in the earth and air
make music sweet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Perry



Dołączył: 30 Sie 2007
Posty: 212
Skąd: Jozee pod Warszawa

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 21:43     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz oaoby grajace na poprzeku napewno sobie poradza na whistlu, wiec nauczyciel flecista by sie mogl dobrze spisac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przemek



Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 111
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 21:49     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o Diarmuida Johnsona to jestem prawie pewien, że będzie chętny,bo właśnie odbyły się ostatnio dwa warsztatowe spotkania z nim właśnie. i miejsce chyba jest.Dom Bretani czy coś takiego- poprawcie mnie. Niestety nie byłem, bo Wrocław był w tym czasie na feriach, a jestem dzieciaty.
Barfly ma racje jeśli chodzi o instrument, bo jeśli się nie mylę to Diarmuid używa whistli, ale to są zajęcia które mają taki kierunek : od fletu do muzyki czyli najpierw instrument , kto był to rozumie o co chodzi , kto nie był to powinien się postarać! Najpierw o flet poprzeczny drewniany,
- akurat dostałem pocztą taki na dwa dni przed warsztatami, które były w Poznaniu przed wakacjami- i od tego czasu wsiąkłem,
A Michał to mieszka teraz chyba gdzieś bliżej Gliwic, niż Poznania.
Mi pasuje i to i to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Barfly



Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 237
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 22:09     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przemek napisał:
- akurat dostałem pocztą taki na dwa dni przed warsztatami, które były w Poznaniu przed wakacjami- i od tego czasu wsiąkłem.


Hej Hej! I się nie pochwalił. Zdradzisz co to za cudeńko?
_________________
Strings in the earth and air
make music sweet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Whistle Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group