Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Drugi forumowy zlot - propozycje miejsc i dat
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Offtopic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yoshi
Site Admin


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 129

PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 16:14     Temat postu: Drugi forumowy zlot - propozycje miejsc i dat Odpowiedz z cytatem

Jak widzę, większość ma chęć spotkania się po raz kolejny. Bardzo fajnie jeśli spotkanie odbędzie się znowu pod szyldem Whistlowiska. Perry podał w innym temacie jedną propozycję, a ja zakładam temat, w którym możemy przedyskutować ewentualne miejsca i daty. Generalnie można stworzyć sobie stałą listę miejsc, w których takie spotkania mogą się odbyć (coś w stylu [miejsce] [adres] [kontakt]).

Mam nadzieję, że tym razem będzie mi dane także przybyć. Tak jak już proponowałem w innym wątku, mogę zorganizować takie spotkanie w Trójmieście (tak w ogóle to zapraszam każdego, kto będzie się w te strony wybierał, na piwko - wystarczy tylko dać znać Wink )

Tak w ogóle może ktoś ma pomysł jak nazwać te nasze spotkania? Smile Można by wtedy przygotować jakieś mini plakaty, żeby ściągnąć ewentualnych zainteresowanych Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Feaorn



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Skąd: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 13:58     Temat postu: Propozycja numero uno Odpowiedz z cytatem

Nie jestem pewnie najlepszą osobą, żeby coś tu konkretnie proponować, ale skoro to miejsce chwilowo zamarło w niepewności, rzucam propozycję, o której bobatikla już wspominała:

Miejsce: Poznań (mniej-więcej w środku Polski)
Dom Bretanii (co prawda nie wiem, na jakiej zasadzie to działa, ale skoro jest "przyjazny", to można chociaż uderzyć i sprawdzić. Wink)

Czas: Jakikolwiek weekend oprĂłcz 14-15.03 i 21-22.03.

Forma: Może faktycznie da radę i flety i whistle? Czy ktoś poczułby się na siłach, bądź znał osobistości, które chciałyby poprowadzić? Smile

Propozycja dość otwarta.
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
poznanskapyrka



Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 190
Skąd: w drodze...

PostWysłany: Sob Lut 14, 2009 12:02     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ci, którzy byli na warsztatach fl.& whistl. podczas zeszłorocznej edycji Będzina pewnie zauważyli, że teoretyzować to ja ten temat nie zbyt potrafię ale grac jako tako umiem Smile więc chętnie podzielę się swoją wiedzą praktyczną, pouczę melodyji etc...
---

Ogólnie proponuję, by nie robić zlotu w marcu, ponieważ w marcu mają miejsce różne okołopatrykowe imprezy, więc być może nie każdy z tego powodu mógłby dotrzeć na spotkanie.
Z drugiej jednak strony, następujący po marcu kwiecień pewnie też nie wszystkim podpasi, mnie na przykład przez połowę miesiąca nie będzie w kraju...
Chyba najlepiej zrobić ankietę, tak jak poprzednio.

Poznań i Dom Bretanii to dobry pomysł, mogę pójśc tam i zapytać czy dyrekcja też ma takie samo zdanie na ten temat Smile. Poza tym wieczorami można by sesjowac w Brogansie lub w Irish Pubie na Murnej.
A, przyszedł mi do głowy jeszcze taki pomysł... wszystkie warsztaty w DB kończą się zawsze koncertem, moglibyśmy podczas naszego spotkania stworzyć krótki program i zagrać coś na zakończenie. Aczkolwiek stworzenie takiego programu wymaga trochę pracy...a nie wiem czy jest sens na takim spotkaniu warsztatowym poświęcać czas na tego typu rzeczy, bo wszak jest to ćwiczenie, doskonalenie itd. ale trochę innego typu. No wiem, zarzuciłam pomysł,do którego sama nie jestem przekonana do końca:P... ale może i Wy się wypowiedzcie Smile

Pozdrawiajki:)
_________________
Poznań miasto Doznań
www.ewelinagrygier.art.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Feaorn



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Skąd: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Sob Lut 14, 2009 18:45     Temat postu: Warsztatowy czas... Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jedna kwestia do ustalenia: Jak długo, ile dni takie warsztaty miałyby trwać? Weekendy to czas dla większości wolny, ale czy 2 dni starczą?
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
padre



Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 258
Skąd: An Baile Breac

PostWysłany: Sob Lut 14, 2009 20:48     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mniej picia, wiecej grania
a jak nie to przeciez sa jeszcze dlugie weekendy.
na przyklad majowy, moze nie jest specjalnie dlugi w tym roku, ale zawsze to jeden dzien ekstra.
i prawde mowiac, to sugerowalbym wam na spotkanie jakies krzaki
cos w rodzaju gospodarstwa turystycznego w jakims ciekawym miejscu.
robicie zorganizawana wycieczke, wynajmujecie kupe pokoje, moze uda sie wycyganic upusty.
a potem siedzicie na lace i udajecie pastuszkow w fujarkami.
o tyle cos takiego moim zdaniem jest lepsze, ze w takich miejscach jest mniej rzeczy odwracajacych uwage od grania.
ale to tylko takie moje 2 grosze.
_________________
gdyby zaba miala skrzydla, nie obijalaby sobie dupy skaczac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feaorn's Daddy



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 58
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 11:50     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat ucichł nieco... Ożywię go:
25 lipca (sobota) zapraszamy do Bydgoszczy, do Lizard King (vis a vis dworca PKS). Godzina rozpoczęcia warsztatów - do uzgodnienia (np. 16). Na godz. 21 zaplanowany jest koncert znakomitej grupy DANAR + inne atrakcje! Później sesja do rana Smile Wszystko uzgodnione z szefostwem klubu. Co do noclegów - zrobimy z Feaornem rozpoznanie, wiedząc ile będzie osób. Osobiście przytargam trochę whistli do prób. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Greg C.



Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 2

PostWysłany: Sob Lip 04, 2009 17:55     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już napisałem w oddzielnym wątku, ale i tutaj go namierzyłem.
Co powiecie na spotkanie w Będzinie? Może Ojciec i Syn (kurcze, ale to brzmi) opowiedzieliby o konstruowaniu whistli, a Grzegorz Tomaszewicz rzekł słów kilka o poprzekach? Ewelina pokazała, co i jak? I co tam jeszcze popadnie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feaorn's Daddy



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 58
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Lip 05, 2009 23:13     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasza obecność w Będzinie - zaiste, obowiązkowa! Co do pomysłu - "tek". Smile Pozostaje kwestia obgadania detali.
Tymczasem zapraszamy do Bydgoszczy.
Jeśli poznać chcecie takie sławy jak Adidadi, Perry (którzy już potwierdzili swój przyjazd) to przybywajcie - jedyna taka okazja! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
poznanskapyrka



Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 190
Skąd: w drodze...

PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 8:04     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Greg C. napisał:
Już napisałem w oddzielnym wątku, ale i tutaj go namierzyłem.
Co powiecie na spotkanie w Będzinie? Może Ojciec i Syn (kurcze, ale to brzmi) opowiedzieliby o konstruowaniu whistli, a Grzegorz Tomaszewicz rzekł słów kilka o poprzekach? Ewelina pokazała, co i jak? I co tam jeszcze popadnie...


Ja się bardzo chętnie włączę, ale raczej bardziej aktywnie w część praktyczną, bo nie specjalnie umiem tak "na sucho",abstrahować teorię od praktyki, jak to było w zeszłym roku. Chętnie czegoś nauczę, pokażę kilka "myków", etc. Smile
_________________
Poznań miasto Doznań
www.ewelinagrygier.art.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Perry



Dołączył: 30 Sie 2007
Posty: 212
Skąd: Jozee pod Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 13:44     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Feaorn's Daddy napisał:

Jeśli poznać chcecie takie sławy jak Adidadi, Perry (którzy już potwierdzili swój przyjazd) to przybywajcie - jedyna taka okazja! Wink


Mnie już chyba wszyscy znają Very Happy Very Happy A Ci co nie znają to mają szczęście Razz Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feaorn



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Skąd: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2009 16:33     Temat postu: Hajda! Frajda! Odpowiedz z cytatem

Ciekawa informacja: Wink



Zapraszamy serdecznie! Przybywajcie!
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles


Ostatnio zmieniony przez Feaorn dnia Wto Wrz 22, 2009 19:57 , w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
QuendiX



Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 35
Skąd: Wojenna Piła ;)

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2009 19:51     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę rozważyć przyjazd, bo już dawno nie byłem na żadnym koncercie irlandczyzny. Choć 4 godziny jazdy pociągiem w jedną strone mnie trochę zniechęcają :/ Tym bardziej, że następnego dnia od rana mam wykłady na uczelni. Sprawdizłem sobie i widze, że pierwszy pociąg do domu mam dopiero o 4:20 Sad

Może Ktoś się wybiera samochedem z nieszczęsnej Warszawy do Bydgoszczy i mógłby mnie zabrać Smile ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feaorn



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Skąd: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2009 1:42     Temat postu: Zapraszamy! Odpowiedz z cytatem

Ciężko rzec, do której potrwa zabawa. Niemniej, gorąco zapraszamy!
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Feaorn's Daddy



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 58
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 14:14     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czas pakować walizki! Trzeci październik tuż, tuż! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Fast128



Dołączył: 29 Mar 2008
Posty: 42
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 14, 2009 15:58     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to może czas na następny zlot? :>
_________________
Optymiści przynajmniej są weselsi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Offtopic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group