Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam.
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Dla "nowych"
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Perry

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 18:25     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Witaj!

Widze ?e ekipa fujarkowa ro?nie w si?e Very Happy Jak ju? grasz na ró?nych flecikach prostych i whistlu to teraz musisz spróbowa? poprzeka drewnianego Wink Jak ju? zaczniesz to mo?emy obieca? ?e nie wyleczysz sie z tego instrumentu pr?dko Twisted Evil

Mollenhauery Krzy?ku to ju? drogie zabawki... Ja choruje na renesansowego Kynsekera ale na to to trzeba ze 320 Je?ro wyda? Sad Sad Z tanich niez?e robi jeszcze firma Aulos ale to plasticzane Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aistiharha

PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 13:09     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mollenhauery... taaak, s?ysza?am ?e s? ?wietne, ale jak sprawdzi?am ceny w internecie to mnie ?ci??o Sad

Yoshi - no tak jako? wysz?o... Embarassed

Feaornie - szczerz? mówi?c od jakiego? ju? czasu czaj? si? na Goldfincha Wink jaki? czas temu trafi?am na Wasz? stron? internetow? i mnie zainteresowa?y, a jak przeczyta?am opinie na tym forum (przyznam si? bez bicia, cz?sto bywa?am tu go?ciem) i pos?ucha?am próbek na stronie stwierdzi?am ?e chyba warto b?dzie spróbowa? Wink Osta? si? dla mnie jaki? whistle z serii NT?

Perry - bardzo ch?tnie zachoruj? na poprzeka, jestem jak najbardziej za Twisted Evil tylko nie bardzo mam dost?p do takowych instrumentów, w moim mie?cie jest problem z dostaniem whistla w C a co dopiero flet poprzeczny ^^' Mia?am gra? na stalowym, w Malborku mia?o si? stworzy? co? w rodzaju orkiestry ale niestety pomys? nie wypali?.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feaorn

PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 15:42     Temat postu: Oftopienie Goldfinchowe Odpowiedz z cytatem

Aistiharha napisał:
Osta? si? dla mnie jaki? whistle z serii NT?
Jak najbardziej, NT ci?gle czekaj? na swoje przysz?e mamusie i tatusiów! Wink
Zapraszamy do pisania maila na adres na stronie! No, ale nie b?d? tu za du?o oftopi?... Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Dla "nowych" Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: