Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Goldfinch Whistles
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Goldfinch Whistles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Feaorn's Daddy



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 58
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 19:17     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michale, cieszę się, że nasz whistle "się sprawdził". Dzięki za miłe słowa.
Wybieramy się jutro na sesję (patrz dział ITM) do Warszawy, a z nami nasze instrumenty. Będzie okazja je wypróbować! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Draco



Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 22
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 11:43     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy planowane są LOW'y Goldfinchowskie ;> ?
_________________
Bo poniewaĹź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feaorn's Daddy



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 58
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 12:09     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, low'y są w planach Smile
Już niedługo powinny pojawić się high w Eb i C, pracujemy też nad F i low D.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adidadi



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 261
Skąd: Szczytno/Olsztyn

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 15:24     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to cieszy mnie to bardzo niezmiernie bo ileż można czekać. Jak będą pierwsze egzemplarze to możecie do mnie high C i low D od razu wysyłać.
_________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak niemylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feaorn



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Skąd: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 22:32     Temat postu: Zielona GĂłra i ÂŚwiatowy Tour Odpowiedz z cytatem

Uprzejmie donoszę, że stronka się aktualizuje - dodaliśmy nowe, świetne nagranie Green Mountain wykonane przez Ewelinę w naprawdę wysokiej jakości dźwięku.

Wkrótce dołączymy do strony kolejne, ekskluzywne nagrania z Eweliną związane... Wink

A dla zainteresowanych: Niedawno rozpoczął się Goldfinch Whistle World Tour na największym (zaraz po Whistlowisku Wink) międzynarodowym forum whistlowym Chiff and Fipple. Zapraszam do śledzenia opinii zagranicznych muzyków i makerów na temat naszego whistla, które będą pojawiać się z czasem tutaj: http://forums.chiffandfipple.com/viewtopic.php?f=1&t=67881
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Feaorn's Daddy



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 58
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 23:11     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...kolejne perełki mp3 od Eweliny dodane! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
michal18c



Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Mąkolno

PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 21:19     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja tak skromnie dodam link do nagrania "Foggy Dew" zagrałem na Goldfinch'u
http://www.youtube.com/watch?v=7sgY5TSzbao
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jasiek



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 113
Skąd: JędrzejĂłw/KrakĂłw

PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 7:33     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś nie dziwią mnie opinie na Chiff and Fipple Smile Gratuluje i mam nadzieję, że międzynarodowe towarzystwo wkrótce pozna się na Waszych wyrobach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feaorn's Daddy



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 58
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią Maj 22, 2009 19:22     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michale, bardzo fajna, sympatyczna idea! Niechaj Twoja pasja trwa - trzymamy kciuki! Dziękujemy za przemiły gest!
Jaśku, dziękujemy! Cheers!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
michal18c



Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Mąkolno

PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 20:48     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak to będzie z kontaktem od userów YT, ale paru osobom z zagranicy dałem namiar na Goldfinch'a (na www).


http://www.youtube.com/watch?v=MKdOCfbNnXM Goldfinch'owy Tour tylko to wideo słabej jakości, ale po dźwiękach można rozpoznać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Efraim



Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 17
Skąd: Mazury/Gdańsk

PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 21:31     Temat postu: High C i Eb Odpowiedz z cytatem

Czy można spytać szanownych Goldmakerów jak tam się ma sprawa z wersjami High C i Eb? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feaorn's Daddy



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 58
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro Cze 24, 2009 13:54     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troszkę trwało... Smile
Eb jest już właściwie gotów. Mam nadzieję, że od ok. 10 lipca będzie już dostępny. C - jeszcze w powijakach.
Tymczasem popełniliśmy kilka "snake'ów" - posiadają je i testują Barfly i Perry Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Luki



Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 123
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lip 04, 2009 23:59     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Feaorn's Daddy napisał:
Troszkę trwało... Smile
Eb jest już właściwie gotów. Mam nadzieję, że od ok. 10 lipca będzie już dostępny. C - jeszcze w powijakach.
Tymczasem popełniliśmy kilka "snake'ów" - posiadają je i testują Barfly i Perry Smile


Snake'a dostałem także i ja. Był dla mnie niespodzianką, więc jak zobaczyłem co znajdowało się w paczce prawie umarłem z radości. Nowy wytwór ze stajni Goldfinch. Snake ma charakrerystyczną cechę - umiejętność częściowego przybierania koloru otoczenia. Jest mięciutki w dotyku i twardy w ustniku Smile

Oto dlaczego:




Jego przebierka wygina się lekko i ugina się przy mocniejszym przyciśnięciu palców, ale nie na tyle, żeby nieuniemożliwić na nim grania.
Giętka część jest przezroczysta i sprawia wrażenie węża do ściągania wina z butli - nie więm skąd to skojażenie Wink

Whistle wydaje z siebie poprawne dźwięki o brzęczącej barwie. Wyginając go i ściskając da się uzyskać vibrato. Wygięta rurka natomiast sprawia, że trzyma się go inaczej, chyba bardziej naturalnie.

Mogę polecić Snake każdemu whistlomaniakowi jako doskonały gadżet, ale szczególnie przydatny będzie tym osobom, które mają tendencje do zbyt mocnego ściaskania instrumentu palcami. Dzięki ćwiczeniu na nim można pozbyć się tej przypadłości, gdyż trzeba uważać żeby go nie ściskać żeby dobrze grał.

Jeszcze raz dziękuję szanownym wytwórcom za przesyłkę Smile
Pozdrawiam
_________________
--------------------------------------------------------------------------------------------
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
poznanskapyrka



Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 190
Skąd: w drodze...

PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 8:08     Temat postu: snake:P Odpowiedz z cytatem

Ja również miałam okazję wypróbować whistla snaekiem zwanego, i muszę przyznać, że jako instrument jest bardzo dobry, ładne brzmienie, stroi itd.
Dodatkowo ma jeszcze jedną "okołomuzyczną" zaletę: można przez niego z powodzeniem pic piwo! Cheers!
- osobiście o tym zaręczam.
_________________
Poznań miasto Doznań
www.ewelinagrygier.art.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Feaorn's Daddy



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 58
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 10:51     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luki ma rację - wąż od wina! Specjalnie porobiłem dziury by nie "ciągnąć" - daremnie! - vide post powyżej Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Goldfinch Whistles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group