Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Goldfinch Whistles
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Goldfinch Whistles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Feaorn's Daddy

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 19:17     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michale, ciesz? si?, ?e nasz whistle "si? sprawdzi?". Dzi?ki za mi?e s?owa.
Wybieramy si? jutro na sesj? (patrz dzia? ITM) do Warszawy, a z nami nasze instrumenty. B?dzie okazja je wypróbowa?! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Draco

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 11:43     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy planowane s? LOW'y Goldfinchowskie ;> ?
Feaorn's Daddy

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 12:09     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, low'y s? w planach Smile
Ju? nied?ugo powinny pojawi? si? high w Eb i C, pracujemy te? nad F i low D.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adidadi

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 15:24     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to cieszy mnie to bardzo niezmiernie bo ile? mo?na czeka?. Jak b?d? pierwsze egzemplarze to mo?ecie do mnie high C i low D od razu wysy?a?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feaorn

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 22:32     Temat postu: Zielona Góra i Światowy Tour Odpowiedz z cytatem

Uprzejmie donosz?, ?e stronka si? aktualizuje - dodali?my nowe, ?wietne nagranie Green Mountain wykonane przez Ewelin? w naprawd? wysokiej jako?ci d?wi?ku.

Wkrótce do??czymy do strony kolejne, ekskluzywne nagrania z Ewelin? zwi?zane... Wink

A dla zainteresowanych: Niedawno rozpocz?? si? Goldfinch Whistle World Tour na najwi?kszym (zaraz po Whistlowisku Wink) mi?dzynarodowym forum whistlowym Chiff and Fipple. Zapraszam do ?ledzenia opinii zagranicznych muzyków i makerów na temat naszego whistla, które b?d? pojawia? si? z czasem tutaj: http://forums.chiffandfipple.com/viewtopic.php?f=1&t=67881
Feaorn's Daddy

PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 23:11     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...kolejne pere?ki mp3 od Eweliny dodane! Smile
Powrót do góry
michal18c

PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 21:19     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja tak skromnie dodam link do nagrania "Foggy Dew" zagra?em na Goldfinch'u
http://www.youtube.com/watch?v=7sgY5TSzbao
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jasiek

PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 7:33     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako? nie dziwi? mnie opinie na Chiff and Fipple Smile Gratuluje i mam nadziej?, ?e mi?dzynarodowe towarzystwo wkrótce pozna si? na Waszych wyrobach!
Powrót do góry
Feaorn's Daddy

PostWysłany: Pią Maj 22, 2009 19:22     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michale, bardzo fajna, sympatyczna idea! Niechaj Twoja pasja trwa - trzymamy kciuki! Dzi?kujemy za przemi?y gest!
Ja?ku, dzi?kujemy! Cheers!
Powrót do góry
michal18c

PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 20:48     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak to b?dzie z kontaktem od userów YT, ale paru osobom z zagranicy da?em namiar na Goldfinch'a (na www).

http://www.youtube.com/watch?v=MKdOCfbNnXM Goldfinch'owy Tour tylko to wideo s?abej jako?ci, ale po d?wi?kach mo?na rozpozna?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Efraim

PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 21:31     Temat postu: High C i Eb Odpowiedz z cytatem

Czy mo?na spyta? szanownych Goldmakerów jak tam si? ma sprawa z wersjami High C i Eb? Smile
Powrót do góry
Feaorn's Daddy

PostWysłany: Sro Cze 24, 2009 13:54     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troszk? trwa?o... Smile
Eb jest ju? w?a?ciwie gotów. Mam nadziej?, ?e od ok. 10 lipca b?dzie ju? dost?pny. C - jeszcze w powijakach.
Tymczasem pope?nili?my kilka "snake'ów" - posiadaj? je i testuj? Barfly i Perry Smile
Powrót do góry
Luki

PostWysłany: Sob Lip 04, 2009 23:59     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Feaorn's Daddy napisał:
Troszk? trwa?o... Smile
Eb jest ju? w?a?ciwie gotów. Mam nadziej?, ?e od ok. 10 lipca b?dzie ju? dost?pny. C - jeszcze w powijakach.
Tymczasem pope?nili?my kilka "snake'ów" - posiadaj? je i testuj? Barfly i Perry Smile

Snake'a dosta?em tak?e i ja. By? dla mnie niespodziank?, wi?c jak zobaczy?em co znajdowa?o si? w paczce prawie umar?em z rado?ci. Nowy wytwór ze stajni Goldfinch. Snake ma charakrerystyczn? cech? - umiej?tno?? cz??ciowego przybierania koloru otoczenia. Jest mi?ciutki w dotyku i twardy w ustniku Smile

Oto dlaczego:

Jego przebierka wygina si? lekko i ugina si? przy mocniejszym przyci?ni?ciu palców, ale nie na tyle, ?eby nieuniemo?liwi? na nim grania.
Gi?tka cz??? jest przezroczysta i sprawia wra?enie w??a do ?ci?gania wina z butli - nie wi?m sk?d to skoja?enie Wink

Whistle wydaje z siebie poprawne d?wi?ki o brz?cz?cej barwie. Wyginaj?c go i ?ciskaj?c da si? uzyska? vibrato. Wygi?ta rurka natomiast sprawia, ?e trzyma si? go inaczej, chyba bardziej naturalnie.

Mog? poleci? Snake ka?demu whistlomaniakowi jako doskona?y gad?et, ale szczególnie przydatny b?dzie tym osobom, które maj? tendencje do zbyt mocnego ?ciaskania instrumentu palcami. Dzi?ki ?wiczeniu na nim mo?na pozby? si? tej przypad?o?ci, gdy? trzeba uwa?a? ?eby go nie ?ciska? ?eby dobrze gra?.

Jeszcze raz dzi?kuj? szanownym wytwórcom za przesy?k? Smile
Pozdrawiam
poznanskapyrka

PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 8:08     Temat postu: snake:P Odpowiedz z cytatem

Ja równie? mia?am okazj? wypróbowa? whistla snaekiem zwanego, i musz? przyzna?, ?e jako instrument jest bardzo dobry, ?adne brzmienie, stroi itd.
Dodatkowo ma jeszcze jedn? "oko?omuzyczn?" zalet?: mo?na przez niego z powodzeniem pic piwo! Cheers!
- osobi?cie o tym zar?czam.
Feaorn's Daddy

PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 10:51     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luki ma racj? - w?? od wina! Specjalnie porobi?em dziury by nie "ci?gn??" - daremnie! - vide post powy?ej Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Goldfinch Whistles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11

Skocz do: