Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Warsztaty - propozycje miejsca i dat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Whistle
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
przemek



Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 111
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 23:14     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cały czas mam zamiar, pochwalić się osobiście, ale najpierw chciałem poćwiczyć dmuchanie w tą dziurę , żeby było o czym gadać.

miałem kiedyś low d od Sweetheart, pięknie brzmiał, ale nie stroił. Odesłałem więc do makera z propozycją wymiany na inny, albo na poprzeczny w tej samej cenie. No i dzięki temu bez dylematów co do wyboru makera, mam Sweetheart z rosewood , dostałem go na dwa dni przed warsztatami, więc był nierozegrany, no ale i Diarmuid i Michał udowodnili, że to flecista gra, nawet na nierozegranym... przy okazji wracam do tematu rozegrania???!!!

do zobaczenie wkrĂłtce - I hope -
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Feaorn



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Skąd: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 14:09     Temat postu: Wachlarz... Odpowiedz z cytatem

Podejrzewam, że Whistlowisko prezentuje sobą cały wachlarz instrumentów i poziomu umiejętności. Może to być ciężko wykonalne, żeby zgotować coś i dla flecistów i whistlowców, bardziej i mniej zaawansowanych, niemniej gdyby wyszło... Taka postawa może z kolei kolidować z ideą pewnego rygoru, jakimi kierują się warsztaty.

Jako nieumiejący jeszcze flecić, łaknął bym i whistlowego grania, ale wszystko zapewne ostatecznie zależeć będzie od umiejscowienia warsztatów/mityngu... Nie chcę też zatem w żaden sposób próbować narzucać swej woli!
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adidadi



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 261
Skąd: Szczytno/Olsztyn

PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 16:11     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może głosujmy tym razem, gdzie, kiedy i w jakim charakterze mamy się spotkać? Trochę demokracji nie zaszkodzi.

Ach ta moja spostrzegawczość. Odsyłam z moją propozycją do działu offtopic.
_________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak niemylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bobatikla



Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 16
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 13:09     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że Diarmuid dałby się namówić na warsztaty; na spotkaniu w domu Bretanii bylo nas aż troje początkujących na poprzeku; no i warto by się spytać Eweliny- może dałoby radę zrobić dwie grupy- flecistów i whistlowiczów, Dom Bretanii chyba jest przyjazny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysztof_b79



Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 30
Skąd: warszawa

PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 20:17     Temat postu: a moĹźe Poznań? Odpowiedz z cytatem

... a to znowu ja, po podboju Gliwic Wink, choć wróciłem raczej na tarczy... czytam ,że coś przycichło, chyba że o czymś nie wiem... ? Poznań, to jak sądzę i czytam, całkiem dobry pomysł i miejsce jest. Czy zatem możebne jest, by koledzy i koleżanki z Poznania zakręcili się kole zorganizowania takiego spotkania warsztatowego? Mnie chodzi przede wszystkim o whistle, bo flet irlandzki to ja tylko dwa razy w rękach trzymałem i tyle dobrego, że wiem, z której strony zadąć... koniec końców nie wiem jak to wszystko organizuje się, ale uda się (?)...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam prószyński



Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 198
Skąd: Dzierzkowice

PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 21:10     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie jako mieszkającego 50 kilosów od Lublina w stronę Kielc Poznań się jawi jako miejsce dla mnie odpowiednie. Po pierwsze mieszka tam siostra mojej żony (nocleg!!!!), po drugie brat mojej żony (czyt mój szwagier) pracuje w Lesznie i przez Poznań raz w tyg jeździ więc i transport bym miał zapewniony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adidadi



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 261
Skąd: Szczytno/Olsztyn

PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 23:23     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie z noclegiem jest problem. Dla mnie to dość odległe krainy i chyba każdy kto ma daleko musiałby gdzieś przekoczować, więc dobrze by było znaleźć jakiś niedrogi nocleg. Jakby poznańscy autochtoni byli w posiadaniu takich informacji to byłoby miło. No i oczywiście zdałoby się zacząć coś w ogóle przygotowywać w tym kierunku.
_________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak niemylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fast128



Dołączył: 29 Mar 2008
Posty: 42
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 13:20     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdziekolwiek te warsztaty będą to się zjawię, jeśli tylko wcześniej nie rozjedzie mnie walec Smile
_________________
Optymiści przynajmniej są weselsi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MAdzialena



Dołączył: 26 Maj 2009
Posty: 11

PostWysłany: Czw Maj 28, 2009 14:17     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale by było fajnie chociaż posłuchać grania i o graniu... Smile i trochę popróbować.
ZrĂłbmy to! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feaorn's Daddy



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 58
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro Cze 24, 2009 14:39     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powtórzę informację z wątku "drugi forumowy zlot":
25 lipca (sobota) zapraszamy do Bydgoszczy, do Lizard King (vis a vis dworca PKS). Godzina rozpoczęcia warsztatów - do uzgodnienia (np. 16). Poprowadzi je Ewelina z Danaru! Na godz. 21 zaplanowany jest koncert tej znakomitej grupy + inne atrakcje! Później sesja do rana Smile Wszystko uzgodnione z szefostwem klubu. Wszystko to za darmo! Wink
Co do noclegów - zrobimy z Feaornem rozpoznanie, wiedząc ile będzie osób.
Chętnych prosimy o zgłoszenia.
Osobiście przytargam trochę whistli (również pierwsze AT, Eb, "snake" a może i low D). Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Greg C.



Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 2

PostWysłany: Sob Lip 04, 2009 17:53     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co powiedzielibyście na zlot i warsztaty podczas festiwalu w Będzinie?? Kilka osób się wybiera, rozmawiałem z Witkiem i (o ile będzie) też podpisuje się pod tematem ręcami i nogiema.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feaorn



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Skąd: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 0:10     Temat postu: Odezwa do Narodu Odpowiedz z cytatem

Będzin odbyć się nie może bez warsztatów, ja myślę! Wink Chętnym jestem zarówno na "zlot", jak i na warsztaty - szczególnie takie w nieco bardziej "ścisłej" formie, żeby móc indywidualnie(j) pogadać z mistrzami, poduczyć się.

I wracając do tematu bydgoskiej imprezy...
<tonem odezwy do narodu> Towarzysze! Ludu folkowy!
Im więcej nas się zjawi, tym większa będzie zabawa na sesji i większa będzie szansa, że w naszym centralno-północno-zachodnio-kujawsko-pomorskim regionie Polski takie koncerty-spotkania-warsztaty odbywać się będą częściej! Jeśli Wam Ojczyzna miła, przybywajcie 25.07! Wink
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
poznanskapyrka



Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 190
Skąd: w drodze...

PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 8:01     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i ja się oczywista podpisuję pod Będzinem, warsztatami i zlotem tamżeExclamation
_________________
Poznań miasto Doznań
www.ewelinagrygier.art.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Feaorn's Daddy



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 58
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 10:58     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpis pod Będzinem, parafka pod Bydgoszczą (wąż do piwa czeka Ewelinko!) Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Perry



Dołączył: 30 Sie 2007
Posty: 212
Skąd: Jozee pod Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 13:42     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Bydgoszczy to i ja sie pojawie. Tam mnie jeszcze nie bylo Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Whistle Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group