Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomóşcie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Dudy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bronek



Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lis 18, 2009 9:21     Temat postu: Pomóşcie Odpowiedz z cytatem

Znalazłem na allegro coś takiego: http://allegro.pl/item817139327_dudy_szkockie.html
Co sądzicie o tym worku? Warto kupić?

ostatnio zamarzyły mi się dudy jednak nie stać mnie na jakieś porządne dlatego myślałem o zbudowaniu ich samemu. Czy wg was jest to realne? Najbardziej obawiam się o burdony i przebierkę, żebym wytoczył odpowienie wymiary i średnicę otworów. Macie może jakieś projekty? W internecie jest parę stron ale głównie w języku angielskim i nigdzie nie ma o wymiarach a to najważniejsze.
Pomóşcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam prószyński



Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 198
Skąd: Dzierzkowice

PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 10:18     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzieś miałem plany szkockich dud,ale czy je znajdę to nie obiecuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jasiek



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 113
Skąd: JędrzejĂłw/KrakĂłw

PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 10:48     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbudowac jest dosc trudno, w internecie sa gdzies plany. Jesli masz dostep do tokarki mozesz sprobowac, z tego co wiem czesc osob ktora zrobila wlasnorecznie dudy, toczyla drony etc. jednak przebierke dokupili osobno.

Co do allegro to na zblizeniu worka widac wyraznie, ze jest dziurawy i chyba przegnity. Jak za pakistany na polskim rynku to nawet nie jest duzo, ale zeby dalo sie na nich normalnie grac musialbys dolozyc jeszcze kilka albo kilkanascie stowek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bronek



Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 2

PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 11:36     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli pakistany odpadają. Adamie, jeśli byś znalazł owe plany to proszę wyślij mi na maila pbronicki@interia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Dudy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group