Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

poczu?em potrzeb? przywitania si? :)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Dla "nowych"
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kones

PostWysłany: Sob Sty 16, 2010 11:26     Temat postu: poczu?em potrzeb? przywitania si? :) Odpowiedz z cytatem

Witam zatem.

Na strony trafi?em dzi?ki Barfly'owi za co mu chwa?a a z którym znamy si? wirtualnie ju? od jakiego? czasu. Na whistlach i fletach nie gram (mimo usilnych prób i odbytym mini kursie) co nie znaczy ?e nie wróc?. Za to aktywnie uprawiam celtyk? na gitarze (strój standardowy i drop d) i bodhranie (klasycznie, top end do mnie nie przemawia). Celtycko zapad?em z 15 lat temu i tak zosta?o z ma?ymi odskoczniami (a to bluegrass a to klasyka, ró?nie Smile ). Rok temu razem z rodzin? wróci?em z 7letniego pobytu w USA i szukam kontaktów celtolubnych w naszym pi?knym kraju najlepiej jednak blisko mnie (sta?y adres - Toru?) celem wspólnego muzykowania na przyk?ad.
Muzycznie zacz??em udziela? si? w grupie szantowej Kapitan Thorn w której uda?o mi si? zaszczepi? p?d ku celtyce i dlatego zacz?li?my nowy program i powoli b?dziemy rejestrowa? sum? naszych wypocin. Mam nadziej? do ko?ca lutego nagra? demko i podzieli? si? z szerszym ogó?em. Tyle. Fáilte!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
padre

PostWysłany: Sob Sty 16, 2010 15:10     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cze Kones
witam na Whistlowisku.
kontaktowales sie z Pickiem po powrocie?
pozdrawiam
Padre
Perry

PostWysłany: Sob Sty 16, 2010 19:42     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kones byku !! Kope lat Very Happy Pami?tasz mnie ? Kiedy? sie intensywnie wymieniali?my muzyk? na Soulseeku. Irish_maniac Very Happy Fajnie ?e sie nie szlajasz juz po obcych landach Very Happy
Powrót do góry
fishman

PostWysłany: Sob Sty 16, 2010 21:36     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cze?? Kones,

mi?o s?ysze?, ?e skromne grono muzyków itm z kujawsko-pomorskiego si? powi?ksza. No, przynajmniej ujawnia Smile Mam nadziej?, ?e skr?ci si? nied?ugo jaka? regularna sesja, bo nie licz?c mnie, par? osób pogrywa w Bydgoszczy. A kto wie kto jeszcze si? tu skrywa Smile
Powrót do góry
Kones

PostWysłany: Sob Sty 16, 2010 23:21     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Padre
Podj??em próby ale on tak zapad? w t? swoj? chat? ?e poza ni? ?wiata nie widzi. Ja za? si? na po?udnie na razie nie wybieram, ale chyba wy?l? mu zaczepnego granata bo mamy zaleg?y przelew razem, prawda li to?. Mi?o znowu czyta?, jak tam ?ycie? dalej w Irlandii? co artystycznie? pozdro

@Perry
Ale?... oczywi?cie!!! witam. I... zapraszam na soulseek w wolnej chwili Smile. NIck: Plakatanaran, ale wpisz jakie? danu czy solas i powinno wyskoczy? Smile. Niedawno zasiad?em a troch? muzycznie si? dzieje wi?c jest my?le pole do pogaduch. Mi?o czyta?, mo?e jakie? nowinki wpad?y w ucho? si? podzielcie w odno?nym temacie (Padre, niech?e takdre)

@fishman
Dzi?ki, no to licz? na jakie? sessiun jak Bozia da. Ja jestem zwart i gotów Smile

dzi?ki za ciep?e przywitanie, nie ma jak stare, sprawdzone celtyckie znajomo?ci
Powrót do góry
Feaorn

PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 1:37     Temat postu: Ch?? tradowego sesjowania Odpowiedz z cytatem

W imieniu bydgosko-okolicznego zespo?u tradowego Strays, witam serdecznie i wnet wyra?am ch?? wspólnego sesjowania!

(Wybacz s?ów zwi?z?o?? - sesja, ta uniwersytecka, czasami nieco komplikuje sprawy i czas zach?annie odbiera... Wink)

Pozdrówka!

PS.
Ugadamy si? na sesyj? jako? w pocz?tku lutego? Wink
Kones

PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 9:38     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pocz?tek lutego it is! Tylko podaj gdzie Wasze Stonehenge i jako? dostroimy termin. Ja nie sesjowa?em ju? z pó?torej roku, tym bardziej ch?tnie Smile. Chcai?bym te? omówi? ewentualne nabycie tinka. Zatem kiedy i gdzie? mo?e by? na priva ?eby nie ?mieci? w?tku.

pozdrówka
Powrót do góry
fishman

PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 18:24     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie sesja potrwa do 7, po tym terminie mog? si? spokojnie dopasowa?.
Powrót do góry
Kones

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 9:59     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jak? wygrzebali si? ju? z uczelnianych powinno?ci?
Powrót do góry
fishman

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 21:33     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja b?d? si? jeszcze grzeba? do ko?ca lutego, ale od wtorku wieczorem mam ogólnie w miar? luz. Trzeba jako? wykorzysta? wolne (co niektórych), w moim wypadku - do 21 lutego. Tak ?eby w razie czego dojecha? , bo jak wiem nie okre?lili?my gdzie to ma by?.
Powrót do góry
Feaorn

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 21:39     Temat postu: Sesje w Bydgoszczy... Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie! Przygwo?d?onym b?d?c odrobin? do praktycznie dzisiaj, wreszcie si? teraz mog? zabra? do tematu.

Na ten moment mog? jedynie powiedzie? ca?kiem nieprecyzyjnie: oczekujcie znaku! Wink

Trzymajta si?!
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Dla "nowych" Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: