Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

poczułem potrzebę przywitania się :)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Dla "nowych"
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kones



Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 8
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sob Sty 16, 2010 11:26     Temat postu: poczułem potrzebę przywitania się :) Odpowiedz z cytatem

Witam zatem.

Na strony trafiłem dzięki Barfly'owi za co mu chwała a z którym znamy się wirtualnie już od jakiegoś czasu. Na whistlach i fletach nie gram (mimo usilnych prób i odbytym mini kursie) co nie znaczy że nie wrócę. Za to aktywnie uprawiam celtykę na gitarze (strój standardowy i drop d) i bodhranie (klasycznie, top end do mnie nie przemawia). Celtycko zapadłem z 15 lat temu i tak zostało z małymi odskoczniami (a to bluegrass a to klasyka, różnie Smile ). Rok temu razem z rodziną wróciłem z 7letniego pobytu w USA i szukam kontaktów celtolubnych w naszym pięknym kraju najlepiej jednak blisko mnie (stały adres - Toruń) celem wspólnego muzykowania na przykład.
Muzycznie zacząłem udzielać się w grupie szantowej Kapitan Thorn w której udało mi się zaszczepić pęd ku celtyce i dlatego zaczęliśmy nowy program i powoli będziemy rejestrować sumę naszych wypocin. Mam nadzieję do końca lutego nagrać demko i podzielić się z szerszym ogółem. Tyle. Fáilte!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
padre



Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 258
Skąd: An Baile Breac

PostWysłany: Sob Sty 16, 2010 15:10     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cze Kones
witam na Whistlowisku.
kontaktowales sie z Pickiem po powrocie?
pozdrawiam
Padre
_________________
gdyby zaba miala skrzydla, nie obijalaby sobie dupy skaczac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Perry



Dołączył: 30 Sie 2007
Posty: 212
Skąd: Jozee pod Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 16, 2010 19:42     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kones byku !! Kope lat Very Happy Pamiętasz mnie ? Kiedyś sie intensywnie wymienialiśmy muzyką na Soulseeku. Irish_maniac Very Happy Fajnie że sie nie szlajasz juz po obcych landach Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fishman



Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 59
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sob Sty 16, 2010 21:36     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Kones,

miło słyszeć, że skromne grono muzyków itm z kujawsko-pomorskiego się powiększa. No, przynajmniej ujawnia Smile Mam nadzieję, że skręci się niedługo jakaś regularna sesja, bo nie licząc mnie, parę osób pogrywa w Bydgoszczy. A kto wie kto jeszcze się tu skrywa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kones



Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 8
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sob Sty 16, 2010 23:21     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Padre
Podjąłem próby ale on tak zapadł w tę swoją chatę że poza nią świata nie widzi. Ja zaś się na południe na razie nie wybieram, ale chyba wyślę mu zaczepnego granata bo mamy zaległy przelew razem, prawda li to?. Miło znowu czytać, jak tam życie? dalej w Irlandii? co artystycznie? pozdro

@Perry
Ależ... oczywiście!!! witam. I... zapraszam na soulseek w wolnej chwili Smile. NIck: Plakatanaran, ale wpisz jakieś danu czy solas i powinno wyskoczyć Smile. Niedawno zasiadłem a trochę muzycznie się dzieje więc jest myśle pole do pogaduch. Miło czytać, może jakieś nowinki wpadły w ucho? się podzielcie w odnośnym temacie (Padre, niechże takdre)

@fishman
Dzięki, no to liczę na jakieś sessiun jak Bozia da. Ja jestem zwart i gotów Smile


dzięki za ciepłe przywitanie, nie ma jak stare, sprawdzone celtyckie znajomości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feaorn



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Skąd: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 1:37     Temat postu: Chęć tradowego sesjowania Odpowiedz z cytatem

W imieniu bydgosko-okolicznego zespołu tradowego Strays, witam serdecznie i wnet wyrażam chęć wspólnego sesjowania!

(Wybacz słów zwięzłość - sesja, ta uniwersytecka, czasami nieco komplikuje sprawy i czas zachłannie odbiera... Wink)

PozdrĂłwka!

PS.
Ugadamy się na sesyję jakoś w początku lutego? Wink
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kones



Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 8
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 9:38     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

początek lutego it is! Tylko podaj gdzie Wasze Stonehenge i jakoś dostroimy termin. Ja nie sesjowałem już z półtorej roku, tym bardziej chętnie Smile. Chcaiłbym też omówić ewentualne nabycie tinka. Zatem kiedy i gdzie? może być na priva żeby nie śmiecić wątku.

pozdrĂłwka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fishman



Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 59
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 18:24     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie sesja potrwa do 7, po tym terminie mogę się spokojnie dopasować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kones



Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 8
Skąd: Toruń

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 9:59     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jak? wygrzebali się już z uczelnianych powinności?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fishman



Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 59
Skąd: Toruń

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 21:33     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja będę się jeszcze grzebać do końca lutego, ale od wtorku wieczorem mam ogólnie w miarę luz. Trzeba jakoś wykorzystać wolne (co niektórych), w moim wypadku - do 21 lutego. Tak żeby w razie czego dojechać , bo jak wiem nie określiliśmy gdzie to ma być.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feaorn



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Skąd: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 21:39     Temat postu: Sesje w Bydgoszczy... Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie! Przygwożdżonym będąc odrobinę do praktycznie dzisiaj, wreszcie się teraz mogę zabrać do tematu.

Na ten moment mogę jedynie powiedzieć całkiem nieprecyzyjnie: oczekujcie znaku! Wink

Trzymajta się!
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Dla "nowych" Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group