Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Patryk 2010 - Strays, Bydgoszcz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Feaorn



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Skąd: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 1:41     Temat postu: Patryk 2010 - Strays, Bydgoszcz Odpowiedz z cytatem

Wszystkich z okolic Bydgoszczy, oraz tych z nie-okolic, zapraszam na granie naszej tradowej grupy Strays na 17.03.2010 do Bydgoszczy, do pubu Kubryk. Pogramy, powspominamy stare czasy (każdy swoje!), a może, może i nawet drobne sesjowanie się wydarzy, jeśli zainteresowani się znajdą...

Wy, z bratniego Torunia - nie chcielibyście się trochę pobratać przy Guinnessie? Wink
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kones



Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 8
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 14:09     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się bratnął ale niestety także gramy 17tego w Toruniu i pozwolę sobie korzystając z okazji założyć zaraz osobny temacik, za co z góry przepraszam, mam nadzieję że się nie pogniewacie Wink...

Pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feaorn



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Skąd: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 16:29     Temat postu: Szkoda! Odpowiedz z cytatem

Szkoda! Hehe... Wiadomo, szaleństwa na Patryka są wszędzie. Smile Super, że coś się w Toruniu muzycznego kręci i na warstwie tradowej! Trzeba się wreszcie zabrać za sibie i wspólnie coś potworzyć. Obiecuję się wreszcie poprawić ze swoimi warunkami czasowymi i uczynić w tej kwestii. Wink

(Już widzę te konkurencyjne grupy ortodoksyjnych fanów muyzki tradzczjnej z Bydgoszczy i Torunia wykładających swoje gusta muzyczne bejsbolami po koncertach... Wink)
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kones



Dołączył: 16 Sty 2010
Posty: 8
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 17:19     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale bejzbolami w narodowych celtyckich barwach i u rączki zakończonych czterolistną koniczynką.
Natomiast prawdą jest że Toruń jest jakimś smutnym niechlubnym wyjątkiem miasta studenckiego gdzie muzyki jak na lekarstwo. O ile puby o zabarwieniu żeglarskim bywały o tyle ludzi na koncertach wszelakiej muzyki niszowej ani huhu. I pod tym względem Bydgoszcz rządzi. Więc może zewrzeć szeregi i pokazać tym na południu że i u Nas coś się może dziać? Ja myślę że jest temat na spotkanie, a nuż coś się urodzi....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
padre



Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 258
Skąd: An Baile Breac

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 20:35     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e tam baseballami
zeby bylo klimatycznie powinno byc hurleyami Wink
bardziej poreczne, jezeli mam byc szczery
_________________
gdyby zaba miala skrzydla, nie obijalaby sobie dupy skaczac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group