Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pytanko - prosz? nie linczowa?.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Whistle
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lady_zgaga

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 17:43     Temat postu: Pytanko - prosz? nie linczowa?. Odpowiedz z cytatem

Pytanie jest nieco kr?puj?c?, ale mo?e od pocz?tku. Si? przedstawi?, ?eby by?o ??dnie. Otó?: jestem Aga, mam 21 lat, od roku próbuje swoich si? na high whistlu D (feadóg). Planowa?am kupno low whistla, niestety z róznych przyczyn nie mog? dokona? tego zakupu. Chcia?am zapyta?, czy mo?e kto? ma i chcia?by odst?pi? za symbolilczn? kwot?. Ja niestety nie jestem w stanie zakupi? sama. Mo?e by? stary, który w miar? nadaje si? dla pocz?tkuj?cego. Sama ostatnio na jednym z forów muzycznych oddawa?am gitar? za darmo - po co mia?a le?e? jak kto? mo?e j? nie?le wykorzysta?. Bardzo prosz? o nie linczowanie i wy?miewanie. Kamieniowania te? bym woa?a raczej unikn??. Podrawiam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Whistle Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: