Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomó?cie kochani

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Whistle
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaja

PostWysłany: Sob Paź 09, 2010 15:17     Temat postu: Pomó?cie kochani Odpowiedz z cytatem

prosz? o szczer? i konkretn? rad?Smile

Zaczn? od tego, ?e mam wrodzony niedos?uch, ale ?e generalnie dziwaczne zjawiska si? mnie trzymaj? to i owe niedos?yszenie jest do?? nietypowe- a mianowicie nie bardzo s?ysz? na niziutkie d?wi?ki- czyli odwrotnie ni? typowi posiadacze tego ubytku:) No i pech chcia? ?e kocham muzyk? a tworzy? jej pomimo wielu prób nie potrafi?- próbowa?am gitary cho? to instrument dla mnie zabójczy i faktycznie Kaja se gra?a ale ca?kiem po swojemu:D Potem djembe co da?o lepsze efekty ale ?e mnóstwo niskich d?wi?ków si? w nim tli to daleko nie zasz?am. No i kolejna heroiczna próba- flecik- tu s?ysz? zdecydowanie lepiej- mo?e dlatego ?e instrument stosunkowo blisko uszu??Smile
No ale konkretnie- my?licie kochani, ?e uda mi si? opanowa? whistla... oczywi?cie w celach typowo dla relaksu , ?adnych tam koncertów i takich tam.. Je?li tak, to jaki instrument polecacie, tzn o jakiej tonacji- przypominam, ze jam wol?/musz? wole? wysokie d?wi?ki...
Marzy mi si? drewniany sprz?t i natkn??am si? na cz?owieka co takowe robi- pewnie Wy spece wiecie o kogo chodzi. Czy warto? Jaka jest ró?nica pomi?dzy drewnianym a nie drewnianym whistlem?
Z drugiej strony te? my?l? o wielce tu chwalonym Goldfinch -pozdrawiam makerówSmile
Prosz? ludzie napiszcie mi konkretnie co i jak- b?d? wdzi?czna za rady porady i te "dasz rad?" i te "daj se spokój babo".
Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal18c

PostWysłany: Sob Paź 09, 2010 18:57     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Whistle, s? ró?ne: polimerowe, blaszane z plastikow? g?ówk?, aluminiowe, drewniane. Ró?ni? si? barw?, która mo?e by? mi?kka, ?wiszcz?ca ipt. Piszesz, ?e my?lisz o goldfinchu to bardzo dobry wybór, gdy? d?wi?k tego whistle'a jest wyrazisty i charakterystyczny. Pozwala na granie z ozdobnikami w taki sposób, ?e przy pomy?ce nie razi to tak jak przy feadóg'u. Je?eli kochasz muzyk? i próbujesz to bardzo dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Draco

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 21:41     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Równie? polecam Goldfincha Wink przyjemny instrument, który na pewno nie zniech?ci jak co poniektóre, niestroj?ce arcydzie?a chi?skich firm odlewniczych, ale by? mo?e to tylko moje mongolskie teorie.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Whistle Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: