Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

To ja te? si? przywitam ;)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Dla "nowych"
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Syrinks

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 18:35     Temat postu: To ja te? si? przywitam ;) Odpowiedz z cytatem

Mam na imi? Marta, a we flet zacz??am dmucha? w wieku 8 lat Laughing Nauczy?am si? wtedy z ma?? pomoc? gra? na flecie prostym Wink
Gdy troch? podros?am i by?am ju? w miar? rozgarni?ta to sama posz?am po papiery do szko?y muzycznej, które mama tylko podpisa?a, zda?am egzamin ze s?uchu muzycznego i tak zacz??a si? moja przygoda z fletem poprzecznym, która trwa do dzisiaj czyli ponad 5 lat. Dodatkowo od ponad roku przygrywam sobie na gitarze akustycznej, a tak?e mia?am styczno?? z piccolo, które niestety by?o bardzo zdezelowane i umar?o ?mierci? naturaln?. Dodam, ?e licz? ju? 18 wiosenek Rolling Eyes
Od ponad roku grywam w orkiestrze, ale niestety z powodu matury ostatnio ma?o ?wicz? Mad
No i niestety na razie nie mam mo?liwo?ci dalszego kszta?cenia si?, ale mo?e za rok, dwa spróbuj? co? wykombinowa? Twisted Evil
Fla?olet kiedy? trzyma?am w r?kach, mo?e kiedy? kupi? jak si? wkr?c?...

No i na koniec co?, co bardzo lubi?:
http://www.youtube.com/watch?v=diOuUYcenW0
Jeszcze nie umiem dobrze zagra?, ale przecie? za par? miesi?cy b?d? mie? najd?u?sze wakacje w ?yciu, wi?c kto wie? Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Dla "nowych" Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: