Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

S: Wielkie Dudy Szkockie po pełnym tuningu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Peter_Piper



Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 81
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Paź 24, 2012 14:37     Temat postu: S: Wielkie Dudy Szkockie po pełnym tuningu Odpowiedz z cytatem

Podjąłem się ulepszenia dudy szkockich, importowanych wiadomo skąd i myślę, że tuning udał mi się całkiem nieźle Smile
Wymieniłem praktycznie wszystkie części, które eliminowały ten instrument w przedbiegach, a były to: przebierka, stroik do przebierki, stroiki do burdonów, zaślepka ustnika, worek.
Cena wszystkich tych części równa się cenie, jaką chciałbym uzyskać z tej sprzedaży, czyli ok. 1200 zł., a same dudy, w stanie pierwotnym, kosztowały 700 zł. Przebierka, która była dołączona oryginalnie do tych dud została dostrojona i również stanowi część zestawu.
Dudy moim zdaniem prezentują się profesjonalnie i brzmią tak samo dobrze jak firmowe modele, oczywiście przy zastosowaniu zastępczej przebierki, gdyż ta oryginalna stroi znacznie niżej od obecnie wytwarzanych.

Zdjęcia można znaleźć tutaj:
http://allegro.pl/nowe-dudy-szkockie-stuningowane-kilt-szkocja-i2782845935.html

W razie pytań lub chęci zakupu - czekam na wiadomości Smile
_________________
Before "Going Home" "The Wild Rover" bade his "Farewell To The Creeks". "All Through The Night" he travelled, saw "The Back Of The Moon" and at "The Dawning Of The Day" finally came back to his home in "Bonnie Dundee" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Peter_Piper



Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 81
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Gru 19, 2012 0:18     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzedane.
_________________
Before "Going Home" "The Wild Rover" bade his "Farewell To The Creeks". "All Through The Night" he travelled, saw "The Back Of The Moon" and at "The Dawning Of The Day" finally came back to his home in "Bonnie Dundee" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group