Forum Whistlowisko Strona G³ówna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Polska edycja "Got Talent"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona G³ówna -> Offtopic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Yoshi
Site Admin


Do³±czy³: 22 Sie 2007
Posty: 129

PostWys³any: Czw Mar 06, 2008 12:42     Temat postu: Polska edycja "Got Talent" Odpowiedz z cytatem

Przed chwilą dostałem następującego maila za pośrednictwem naszego Whistlowiska:

"Szanowni Państwo,

W związku z tym, że niedługo rusza rekrutacja do nowego Talent Show przygotowywanego dla TVN, chciałbym uprzejmie spytać, czy byliby Państwo zainteresowani wzięciem udziału, zgłoszeniem grupy swoich podopiecznych, czy udzieleniem pomocy przy wskazaniu osób zainteresowanych występem w programie.
Show bazuje na angielskiej formule Britains Got Talent (pod tym hasłem na www.youtube.com można zobaczyć jej odcinki), która zakłada pojedynek wszelkich talentów, zarówno muzycznych, akrobatycznych, cyrkowych itd., bez żadnych ograniczeń wiekowych, płciowych czy ze względu na poziom prezentowanych umiejętności bądź ilość członków zespołu.
2-dniowe castingi rozpoczną się w maju 2008 (Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice, Gdańsk) i będą opierały się o max. 2-minutowe występy. Zainteresowani powinni we własnym zakresie zorganizować na nie ew. sprzęt potrzebny do występu, muzykę na CD, instrumenty, kostiumy.
Więcej informacji o całym przedsięwzięciu niebawem pojawi się w mediach. Oczywiście w miarę możliwości postaram się odpowiedzieć na wszelkie pytania z Państwa strony.

Serdecznie pozdrawiam, Tomasz Kwiatkowski
Redaktor polskiej edycji "Got Talent""
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Adidadi



Do³±czy³: 29 Sie 2007
Posty: 261
Sk±d: Szczytno/Olsztyn

PostWys³any: Czw Mar 06, 2008 14:42     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy pomysł i możliwość reklamy dla jakiegoś zespołu. Jednak wrzucać wszelkie przejawy wystąpień scenicznych do jednego worka i potem je oceniać wg tych samych kryteriów? Trochę to dziwne, ale cóż. Nie mnie to oceniać. Może ktoś z naszych forumowiczów zgłosi się ze swoim zespołem folkowym?
_________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak niemylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
poznanskapyrka



Do³±czy³: 12 Wrz 2007
Posty: 190
Sk±d: w drodze...

PostWys³any: Pi± Mar 07, 2008 8:17     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja raczej sceptycznie do tego podchodzÄ™:

po 1: jak już zostało zauważone, ocenianie i porównywanie cyrkowca i folkowca i innych takich przejawów jest bez sensu, bo czasem trudno jest nawet porównywać samych li tylko przedstawicieli jednej dziedziny.

po 2: dwie minuty na prezentację to niewiele. być może można w tym czasie pokazać żonglowanie 5 piłkami,stojąc równoczesnie na głowie ale muzykę?....
nawet jeżeli by wybrać jakiś "reprezentatywny" dla jakiejś kapeli kawałek, to 2 minuty i tak nie jest wiele, przecież 2 minuty może trwać sam wstęp, a co dopiero mówić o sednie sprawy.
moim zdaniem, nadają się tu jakieś raczej pseudomuzyczne zespoły robiące show, albo będące śmieszne, albo dziwnie ubrane.sama muzyka raczej się nie przebije.
_________________
Poznań miasto Doznań
www.ewelinagrygier.art.pl
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
bobatikla



Do³±czy³: 30 Sty 2008
Posty: 16
Sk±d: PoznaÅ„

PostWys³any: Pi± Mar 07, 2008 22:54     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, pewnie jest to jakaś- aczkolwiek raczej kiepska- forma autoprezentacji; nie uważacie jednak, że tego typu "konkurs" jest po prostu uwłaczający?- kolejny program z cyklu " pożywka dla mas"- im wiekszy dziwoląg tym lepsze notowania? tam nie będzie miejsca na prawdziwą muzykę.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Adidadi



Do³±czy³: 29 Sie 2007
Posty: 261
Sk±d: Szczytno/Olsztyn

PostWys³any: Sob Mar 08, 2008 19:02     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tak popatrzyłem na zagraniczne edycje to można wśród biorących udział znaleźć ciekawe występy. Zauważyłem też taką prawidłowość, że do finałów dochodzą głównie uczestnicy, którzy śpiewają więc moim zdaniem będzie to po prostu kolejna (trochę zmodyfikowana) edycja idola.
_________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak niemylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Feaorn



Do³±czy³: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Sk±d: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWys³any: Sob Mar 08, 2008 19:25     Temat postu: Pytanie o fanów... Odpowiedz z cytatem

Udział w czymś takim z pewnością może przysporzyć sporo sławy i wielu nowych fanów. Pytanie tylko: Ilu fanów konserwatywnych, stroniących od tego typu rozrywki odstraszy? I czy rzeczywiście odstraszy?
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Adidadi



Do³±czy³: 29 Sie 2007
Posty: 261
Sk±d: Szczytno/Olsztyn

PostWys³any: Sob Mar 08, 2008 19:58     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ten program jest dość interesujący i na pewno przyciągnie wielu widzów (chociażby z ciekawości). Poza tym lepiej, jak robią tego typu konkursy, które odkrywają nowe talenty i dają możliwość zaistnienia w showbiznesie "szarym" ludziom niż turnieje typu "taniec z gwiazdami" lansujące już wylansowane gwiazdy.
_________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak niemylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona G³ówna -> Offtopic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group