Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ornamentacja instrumentu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Whistle
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piastun



Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 2

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 10:20     Temat postu: Ornamentacja instrumentu Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie
Chciałem poruszyć temat ornamentacji instrumentu. Wiem, że to element czysto dekoracyjny jednakże dla co poniektórych nie mniej istotny. Miło dzierżyć w dłoni (jakkolwiek by to nie zabrzmiało) czarny instrument pięknie zdobiony, np. w złote celtyckie wzory niżeli zwykły kawałek białego / beżowego plastyku.
Czy spotkaliście się kiedyś z jakimś szczególnie przyozdobionym flażoletem, który zapadł Wam w pamięć? Czy może znacie jakieś metody wykonania własnych zdobień? No i pytanie najważniejsze - czy nie będzie miało to wpływu na wydobywaną barwę dźwięku?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomekscyrek



Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 48
Skąd: Toruń

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 19:31     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli wzory będą malowane to na pewno nie zmieni brzmienia Smile Ja również dołączam się do pytania i dodaje : jak takie malowane wzory utrwalić, zabezpieczyć ? Wiem, że odpowiedź brzmi lakierem/werniksem, jednak wie może ktoś jakim by nie zmiejszyć przy okazji średnicy dziurek ?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Whistle Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group