Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pokrowiec/case na whistle
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Whistle
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michal18c



Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Mąkolno

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2012 23:32     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam torbę sof case od pakistańskiego setu od julianów - w śodku podszyty z rzepami na początku i końcu więc można unieruchomić instrumenty. Kiedyś widziałem w biedronce taką he he za dużą saszetkę idealną na tin whistle, ewentualnie 3-częściowy low whistle, usztywnianą cena ok 50zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
whistleisok



Dołączył: 09 Maj 2014
Posty: 3

PostWysłany: Czw Sie 28, 2014 11:20     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno założyłam bloga o tin whistlach, whistlownik.blogspot.com , i napisałam notkę o tym, jak zrobić futerał na flażolet - sama go teraz używam i mogę powiedzieć, że się sprawdza.
Mam jeszcze flażolet low F, na który ciężko byłoby coś uszyć z racji jego długości, trzymam go więc w opakowaniu od wiertła, które tata przywiózł mi kiedyś z pracy Smile Opakowanie raczej niedostępne (chociaż nie wiem, nie sprawdzałam, może da się je kupić), ale za to bardzo praktyczne, plastikowe, sztywne, z regulowaną długością, którą można dostosować do instrumentu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
michal18c



Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Mąkolno

PostWysłany: Pią Sie 29, 2014 20:54     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że posiadając dostęp do paru narzędzi można by wykonać drewniany case na whistlea. Trochę cięcia, klejenia, malowania. Zaglądnę na bloga Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Whistle Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group