Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nagrywanie w domu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Offtopic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
louder

PostWysłany: Wto Lut 02, 2016 16:26     Temat postu: nagrywanie w domu Odpowiedz z cytatem

Planuj? latem zacz?? nagrywa? w domu. mam akustyka, harmonijk?, perkusj? i kalimb?, wi?c s? to instrumenty akustyczne. Ile trzeba wyda? na jaki? ta?szy ale dobry sprz?t do nagrywania muzyki akustycznej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adidadi

PostWysłany: Nie Lut 07, 2016 22:02     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zale?y jaki masz cel. Jak chcesz po prostu sobie popróbowa? nagrywanie do w?asnych celów to wystarczy, ?e kupisz jaki? mikrofon dynamiczny (do 100z?) plus statyw (ok. 30z?) i interface (tu nie znam najni?szej ceny ale ju? za 150z? chyba kupisz co? sensownego). Do tego program (Cubase, Reaper - pierwszy miesi?c darmo) i ewentualnie s?uchawki jakie?. Samodzielne opanowanie jakiegokolwiek programu do nagrywania to ju? wyzwanie, dlatego dobrze jest si? poradzi? kogo?, kto si? zna. Nie jest to w ka?dym razie taka prosta sprawa.

Nie jestem w tej dziedzinie ekspertem wi?c mo?e kto? Ci lepiej doradzi, ale jestem muzykiem i mam w domu do w?asnego u?ytku mniej wi?cej taki zestaw jak wy?ej tylko z innej pó?ki cenowej i my?l?, ?e to minimum, ?eby si? za to zabiera?.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal18c

PostWysłany: Czw Lut 11, 2016 21:38     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja u?ywam mikrofon kondensorowy usb M-Audio Producer, program do nagrywania Audacity a do echo i pog?osu GlaceVerb VST wtyczka w FL Studio. Mo?esz pos?ucha? i oceni? nagrania fletów na http://www.youtube.com/user/michal18c
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Offtopic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: