Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nauczyciele fletu irlandzkiego - KrakĂłw

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Flet irlandzki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Makowiec



Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sob Sty 28, 2017 9:08     Temat postu: Nauczyciele fletu irlandzkiego - KrakĂłw Odpowiedz z cytatem

Witam,
Od 3 lat gram na whistlu, z efektami powiedzmy średnimi. Chciałbym zacząć grać też na flecie irlandzkim, ale chcę znaleźć mistrza, który by mnie poprowadził(chciałbym nie utrwalać błędów i ogólnie grać już na trochę wyższym poziomie). Czy są w Krakowie jakieś osoby udzielający lekcji tego instrumentu? A jeśli nie, czy uczenie się gry na zwykłym flecie poprzecznym też jest jakąś drogą do opanowania gry na flecie irlandzkim? Problem w tym, że z tego co się orientuje, irlandzki styl jest zupełnie inny niż klasyczny, więcej się robi palcami, mniej oddechem, więc mogą mi się utrwalić nie pożądane w muzyce irlandzkiej nawyki. Jaka jest Wasza opinia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Flet irlandzki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group