Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

RIP

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> ITM
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
padre



Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 258
Skąd: An Baile Breac

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 20:34     Temat postu: RIP Odpowiedz z cytatem

i niestety znowu mam zle wiadomosci
dzisiaj rak pokonal kolejna legende muzyki irlandzkiej
w wieku lat 73 zmarl Ronnie Drew
[']
http://ie.youtube.com/watch?v=vGNxz7zeU10
_________________
gdyby zaba miala skrzydla, nie obijalaby sobie dupy skaczac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barfly



Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 237
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 7:41     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech, legendarny głos! Przynajmniej Bozia lat mu nie poskąpiła. Zdążył swoje wypić i wyśpiewać. Teraz przynajmniej, po dłuższej przerwie, znów pojadą w duecie z Luke Kelly'm
_________________
Strings in the earth and air
make music sweet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Barfly



Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 237
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 7:36     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, Padre? Jak sobie tak dokładniej obejrzałem ten filmik, to dopiero za którymś tam razem rozpoznałem na nim Shane McGowana - ledwo rozpoznałem, głównie po głosie. Mam do Poguesów ogromy sentyment - to pierwsza kapela, która wzbudziła we mnie zainteresowanie wyspiarską muzyką i pośrednio doprowadziła mnie do ITM. Shane, zdaje się, niewiele zmienił się jak chodzi o styl życia i - niestety - coraz bardziej to widać.
_________________
Strings in the earth and air
make music sweet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pees



Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 54
Skąd: ChorzĂłw

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 8:45     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barfly napisał:
Jak sobie tak dokładniej obejrzałem ten filmik, to dopiero za którymś tam razem rozpoznałem na nim Shane McGowana - ledwo rozpoznałem, głównie po głosie. (...) Shane, zdaje się, niewiele zmienił się jak chodzi o styl życia i - niestety - coraz bardziej to widać.


Jest na Youtube filmik z koncertu Pogues'ów, gdzie Shane śpiewa 'Fairytale of New York' z Katie Melua. Piękna Kasia wydaje się być zażenowana towarzystwem - jak na mój gust, chętnie by stamtąd zwiała... Zrobił się z Shane'a monsterek, nie ma co...

http://pl.youtube.com/watch?v=ig3EjNlKP5M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barfly



Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 237
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 7:51     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pees napisał:
Piękna Kasia wydaje się być zażenowana towarzystwem - jak na mój gust, chętnie by stamtąd zwiała...

Jeżeli tak jest w rzeczywistości, to przynajmniej w tej piosence może mu "nawrzucać" przy końu Cool
_________________
Strings in the earth and air
make music sweet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> ITM Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group