Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Festiwal "Zamek" Będzin 29-31.08
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> ITM
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Barfly



Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 237
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 7:23     Temat postu: Festiwal "Zamek" Będzin 29-31.08 Odpowiedz z cytatem

Wybieracie się do Będzina? Będzie zapewne parę okazji do whistlowych spotkań, porównań instrumentów i wspólnego pogrania. Zawsze to miło skojarzyć forumowego nicka z człowiekiem z krwi i kości.

Jeżeli ktoś jeszcze nie zerknął na festiwalową stronę, oto link: http://www.festiwal.beltaine.pl
_________________
Strings in the earth and air
make music sweet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lavaa102



Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 10
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 18:30     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejcia...ja się wybieram i z chęcią Was poznam Very Happy co do porównywania instrumentów to raczej nie mam się co chwalić swoim whistlem Razz
Pozdrawiam:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Perry



Dołączył: 30 Sie 2007
Posty: 212
Skąd: Jozee pod Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 21:04     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja sie wybieram. Z co poniektórymi to oprócz grania będzie wspólne fajczenie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feaorn



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Skąd: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 21:19     Temat postu: Honorne spotkanie! Odpowiedz z cytatem

Może jakoś przy okazji whistlowo-fletowych warsztatów? Zaszczytem będzie poznać whistlowiskowe znakomitości! Smile
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pees



Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 54
Skąd: ChorzĂłw

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 17:23     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zjadę w sobotę (Du-An, Du-An!!), a może i w piątek. Sie zobaczy Rolling Eyes .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jasiek



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 113
Skąd: JędrzejĂłw/KrakĂłw

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 17:47     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też będę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barfly



Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 237
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 10:45     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w piątek niestety nie uda mi się być, ale pojawię się w sobotę na warsztatach i zostaję na noc Twisted Evil
_________________
Strings in the earth and air
make music sweet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
fishman



Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 59
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 7:51     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również się pojawię,
i mam nadzieje, że sesje z wami pogłębią moje uzależnienie Very Happy

Przy okazji, będę bardzo wdzięczny osobie która pożyczyłaby mi na czas festiwalu whistla, nawet nie koniecznie pięknie brzmiącego . Oczywiście pod warunkiem, że nie będzie to osoba przywiązana do swojego instrumentu jak harmonijkarz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jasiek



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 113
Skąd: JędrzejĂłw/KrakĂłw

PostWysłany: Pon Wrz 01, 2008 18:45     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wspólne towarzystwo i granie!
Faeorn - zaczynasz wymiatać na low whistlu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adidadi



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 261
Skąd: Szczytno/Olsztyn

PostWysłany: Pon Wrz 01, 2008 19:44     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie. Niech ktoś napisze jak było. Moje serce płacze, ponieważ nie mogłem się tam zjawić. Może ktoś chociaż streści to wydarzenie?
_________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak niemylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barfly



Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 237
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 7:44     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adidadi - polecam relacje na forum festiwalu. Zawsze to cenne - spojrzeć na to samo wydarzenie z różnych perspektyw.

Jasiek! Też pięknie dziekuję za towarzycho i kawał dobrej muzy (zaskoczyłeś mnie z tym banjo). Sam, co prawda długo nie pociągnąłem, ale naprawdę z przyjemnością słuchałem! Kawał dobrej muzyki (pomimo hałasu).

Faeorn! To ma byc to początkowanie? Jeżeli Twoja obecna gra to efekt zaledwie tych paru miesięcy (od kiedy słyszałem Cię ostatnio na nagraniach) to gratuluję ogromnych postępów - masz w sobie całe pokłady możliwości i godną pozazdroszczenia determinację. Tak trzymać! No i pozdrowienia dla Taty!
_________________
Strings in the earth and air
make music sweet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Feaorn



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Skąd: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 23:43     Temat postu: The Sessions... Odpowiedz z cytatem

Pod względem sesyjnym, zarówno Ty, Witku, jak i Ewelina mocno "daliście mi w kość" i pokazaliście, jak TO się robi! Nie mówiąc już o Sword in the Hand, którego nie opanowałem w taki sposób, w jaki mi to zalecałeś... Embarassed Ogromne dzięki za tę opinię i bezcenne wskazówki, które zawsze dają mi pozytywnego kopa!

Bardzo dziękuję za wspólną grę - to było niesamowite i niezapomniane doświadczenie, kolejny krok milowy na mojej w dużej mierze samoukowej drodze do grania! Przepraszam za to, że mój repertuar był tak okrojony i zaczynałem się powtarzać, lecz moja wędrówka poznawcza dopiero co się rozpoczęła! Wink

Więcej o sesjach i samym festiwalu na festiwalowym forum, jak wreszcie zbiorę się w sobie, by wszystkie te moje przemyślenia i wrażenia zapisać...
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fishman



Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 59
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 10:31     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również bardzo miło wspominam festiwal. Przyznam, że przede wszystkim z koncertów w głęboko w pamięć zapadł mi Danar. Niesamowita swoboda Eweliny w żonglowaniu instrumentami po prostu mnie zaszokowała!

Szczerze żałuję, że mój kontakt z gronem z tego forum jak i innych muzyków był mocno okrojony i po prostu niesatysfakcjonujący. Wiele słów stanęło niestety w gardle... ale sama możliwość obejrzenia tego widowiska z boku było prawdziwym zaszczytem i ogromnym doświadczeniem. Niecodziennie ma się szansę obejrzeć w akcji takie osoby jak... i tu można by wymienić wiele osób, od świetnych gitarzystów po takich wymiataczy jak Adam z Beltaine.

Duże podziękowania składam Feaornowi, który zarówno był niezawodnym, pewnym źródłem informacji, jak i dobrym, wyrozumiałym towarzyszem przy kilku kawałkach! Mam nadzieję, że byłeś w stanie wytrzymać moje, niekoniecznie mieszczące się w tonacji, pogrywanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feaorn



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Skąd: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 20:33     Temat postu: Long live... Odpowiedz z cytatem

Daj spokój, Fishman! Nasza partnerska - ja też czasami pływałem po strojach Wink - działalność wobec całej tej rozszalałej bandy profesjonalistów cały czas dodawała mi otuchy! Wink Wielkie dzięki! Long live Virtual Session! Wink
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pees



Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 54
Skąd: ChorzĂłw

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 21:24     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech żyje przyjaźń bydgosko-toruńska! Laughing Very Happy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> ITM Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group