Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Goldfinch Whistles
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Goldfinch Whistles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Barfly



Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 237
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 17:32     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż powiedzieć, skoro zostałem wywołany do tablicy? Otóż, Pees - dobrze kombinujesz Cool
_________________
Strings in the earth and air
make music sweet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Feaorn



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Skąd: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Czw Lut 12, 2009 23:30     Temat postu: Sesja w Poznaniu Odpowiedz z cytatem

Dnia 17 lutego w poznańskim pubie Brogans w godzinach nocnych odbywa się sesja tradycyjnej muzyki irlandzkiej (i zapewne nie tylko! Wink ), gdzie dyliżansem trafi również delegacja w składzie: zarząd, prezes, księgowy i wszyscy pracownicy Goldfinch Whistles wraz z whistlowym dorobkiem. Wink Gdyby ktoś był zainteresowany czy to sesją, czy osobistym przetestowaniem/zakupem whistla tejże marki, serdecznie zapraszamy! Dodamy tylko, że wedle poufnych informacji doniesionych nam przez siły goldfinczowskiego kontr-kontrwywiadu, na sesji słychać będzie m.in. Danar. Wink
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adam prószyński



Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 198
Skąd: Dzierzkowice

PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 21:53     Temat postu: konkurencja panowie!!!! Odpowiedz z cytatem

Przeglądając C&F natknąłem się na to:

http://forums.chiffandfipple.com/viewtopic.php?p=750964&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Perry



Dołączył: 30 Sie 2007
Posty: 212
Skąd: Jozee pod Warszawa

PostWysłany: Sob Lut 14, 2009 0:31     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj wisienka... pikne drewno na instrumenty. Mrrrrr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feaorn



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Skąd: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Sob Lut 14, 2009 18:37     Temat postu: Zmiany, nowości... Odpowiedz z cytatem

Interesujące, przyznam. Ciekawe tylko, co siedzi "w środku" i jak te instrumenty sprawdzają się w boju! Smile

Już wkrótce zmiany na naszej stronie, trochę nowości, a jedna szczególnie miła uchu... Wink
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Feaorn's Daddy



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 58
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 23:20     Temat postu: zmiany, nowości :) Odpowiedz z cytatem

Miło mi poinformować przesympatyczną brać tego forum, że pojawiła się na allegro, w cenie 60zł (z kosztami wysyłki) LIMITOWANA seria Goldfincha NT (non tunable). Pretekstem jej wykonania jest zbliżający się dzień św. Patryka. Znaczenia tego święta wyjaśniać przeć nie trzeba Smile
Nadmienić mi wypada, że w żadnej mierze nie jest to jakaś "gorsza" wersja Goldfincha! Od podstawowego modelu różni się jedynie brakiem tzw. "tuning slide".
Dodane, ozdobne, przewężenie sprawia, że z daleka wygląda jak "tunable" - mam nadzieję, że nikt go nie będzie łamał, usiłując oddzielić gwizdek od przebierki Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Feaorn's Daddy



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 58
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 17:08     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczyniliśmy troszkę poprawek na naszej stronce! Najważniejszą nowością są jednak nowe nagrania! Uczynił je wielce zacny Witek - za co bardzo, bardzo mu dziękujemy! Mistrz bardzo rzadko nagrywa, więc tym większy to rarytas! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
akukuq



Dołączył: 04 Kwi 2008
Posty: 32
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 18:06     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładnie zagrane na bardzo ładnie brzmiącym instrumencie, Gratuluję!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przemek



Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 111
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 21:19     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co tu komentować, flecik z najwyższej półki i jeszcze to tego w rękach mistrza...

właściwie to chciałem powiedzieć - wiadomo kto gra, jeszcze do tego na takim łistlu,

każdemu co się zastanawia, szczerze polecam zakup! To naprawdę super udany instrument, nie ma co szukać cudów po świecie, wiem co mówię! Mam ich kilka ze świata o świetnych rekomendacjach. Goldfinch jest na tej samej najwyższej półce!

okazuje się ,że materiał ma drugorzędne znaczenie, a mistrza proszę o przypilnowanie Marcina , bo obiecał, że też się tu zjawi i to nawet multimedialnie i też na Goldfinchu.


Ostatnio zmieniony przez przemek dnia Nie Mar 15, 2009 10:46 , w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Barfly



Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 237
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 23:55     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Feaorn's Daddy napisał:
Poczyniliśmy troszkę poprawek na naszej stronce! Najważniejszą nowością są jednak nowe nagrania! Uczynił je wielce zacny Witek - za co bardzo, bardzo mu dziękujemy! Mistrz bardzo rzadko nagrywa, więc tym większy to rarytas! Wink

Od mistrzów się wyzywają, normalnie pani Lusiu kochana... Rolling Eyes Jak jakiegoś "miszcza" spotkam to dam znać Cool Ze swojej strony przepraszam yno za zakatarzone oddechy - tako właśnie zatoki mi zawaliło w tych pięknych dniach Twisted Evil
_________________
Strings in the earth and air
make music sweet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Feaorn's Daddy



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 58
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 12:49     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witku, przepraszam za "wyzwisko" ale TYLKO w tej części jego znaczenia, które postarza! Smile Co do tej, większej, części znaczenia - obstaję przy swoim!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
przemek



Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 111
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 13:21     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to postarza???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Feaorn's Daddy



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 58
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 14:54     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy, słysząc słowo "mistrz", oczami wyobraźni widzą nobliwego starca. Smile Witek ani nobliwy (mam dowód w postaci pewnej fotki z Będzina), ani starzec Wink

P.S. Goldfinch, dzięki uprzejmości mojego przyjaciela, zawitał na ebay.de. Otoczenie niecodzienne - w "sklepie" z autoteile Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Barfly



Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 237
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 15:08     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, zapomniałem, że macie na mnie fotki hehe Cheers!
_________________
Strings in the earth and air
make music sweet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jasiek



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 113
Skąd: JędrzejĂłw/KrakĂłw

PostWysłany: Sro Mar 18, 2009 14:08     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nagrania super Very Happy Ja tylko powiem, Ĺźe od pewnego czasu teĹź jestem posiadaczem goldfincha i Ĺźe jest GENIALNY!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Goldfinch Whistles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 4 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group