Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

strojenie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Whistle
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
serdujah



Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 2

PostWysłany: Nie Wrz 19, 2010 21:31     Temat postu: strojenie Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich forumowiczów, jestem tutaj pierwszy raz i flażoletami się zainteresowałem niedawno i w związku z tym mam pytan kilka. po pierwsze, gdzie w Polsce można kupić Whistle takich firm, jak podajecie w innych wątkach, po drugie, co to znaczy, że dany whistle nie stroi i jaka jest zasada działania systemu tunable?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serdujah



Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 2

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2010 20:41     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikt nie pomoĹźe?? no to czekam nadal
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal18c



Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Mąkolno

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 8:31     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejrzyj forum, o tunable było pisane niedawno w odpowiedzi na pytanie innego użytkownika. Whistle np. Clarke Meg w tonacji C i D możesz nabyć za około 16zł/szt na 'alledrogo' Smile w tytule aukcji widnieje chyba jako 'gwizdałka'. Instrument możesz nabyć też na fujarek.ovh.org - ręcznie wykonywane whistle i inne piszczałki, whistle feadóg na www.flazolet.net Poszukaj na google rewiev'ów whistli robionych przez Tony'ego Hinnigan'a - wiem, że porównywał różne feadógi. Profesjonalne whistle polskiej produkcji www.goldfinch.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Whistle Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group