Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forumowy zlot - pomysły
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Offtopic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adidadi



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 261
Skąd: Szczytno/Olsztyn

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 12:41     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opinie tylko kilku forumowiczów już podsyciło moją chęć na Twojego whistla Faeornie. Wszak dużą liczbę potencjalnych klientów masz tutaj, więc reklama już się rozpoczęła.

Cytat:
Pozdrawiam Was wszystkich i obyśmy mieli okazję się spotkać w jeszcze większym gronie, a szczególnie chciałbym i ja tam być


Po tych słowach przyszło mi na myśl, że może sobie jakiś forumowy zlocik byśmy zorganizowali? To tylko luźna propozycja. Można by to nawet połączyć ze wspomnianą prezentacją whistli Faeorn'owego warsztatu.
_________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak niemylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jasiek



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 113
Skąd: JędrzejĂłw/KrakĂłw

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 13:20     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można by się gdzieś spotkać i pograć, tylko pytanie w której części Polski Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feaorn



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Skąd: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 13:38     Temat postu: Planowanie Odpowiedz z cytatem

No właśnie! W tym sęk! My mieszkamy w Bydgoszczy, z której przeważnie jest wszędzie daleko, a nie wiem, czy zdołamy z ojcem wykombinować kolejne fundusze na jakąś dłuższą podróż na południe!

Można by, swoją drogą, skombinować oficjalną sesję muzyki irlandzkiej w pobliskim, bydgoskim pubie Kubryk, gdzie szanty i folk zjawiają się dość często. Może by i piwo darmowe udało by się wskórać? Wink

Do przemyślenia... Prezentacja taka byłaby nam niezmiernie cenna, bo wszelkie uwagi są nam zawsze na wagę złota!
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Yoshi
Site Admin


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 129

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 13:46     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko do dogadania. Najgorszy w sumie jest termin i właśnie miejsce. Możemy na sam początek ustalić miejsce, a później termin. Ja akurat do Bydgoszczy tak strasznie daleko nie mam, więc może być nawet i Bydgoszcz. Ze swojej strony mogę jeszcze zaproponować Gdańsk oraz Iławę, w tych miastach mógłbym zorganizować nocleg. Jeśli już mowa o Bydgoszczy to może być i Toruń. Pewnie wszystkim lepiej pasowałby jakiś środek Polski, więc może Warszawa (Perry się ucieszy Wink, a i Grzegorz na pewno chętnie przyjąłby zaproszenie, a to kolejna osoba, która zapewne chciałaby usłyszeć i wyrazić swoje zdanie o whistle'ach Feaorn'a).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Perry



Dołączył: 30 Sie 2007
Posty: 212
Skąd: Jozee pod Warszawa

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 14:02     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warszawa jest ok Smile Mi to pasuje Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adidadi



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 261
Skąd: Szczytno/Olsztyn

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 14:26     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałem, że się pomysł ze spotkaniem spodoba. Moim zdaniem najlepsza chyba właśnie będzie Warszawa, bo każdy ma mniej więcej tak samo blisko, bądź daleko i dojazd będzie chyba najlepszy. Można się także umówić z kimś z okolicy i razem samochodem przybyć "ściapnąwszy" się na wachę.
_________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak niemylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feaorn



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Skąd: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 20:45     Temat postu: Myting whistlowy? Odpowiedz z cytatem

Yoshi - Mieliśmy już okazję poznać Pana Grzegorza, który okazał się być naprawdę miłym i sympatycznym gościem - przetestował już nasze sprzęty. Smile

Warszawa... Hmm... Jakoś damy radę. Czasowo byłoby chyba najlepiej jakoś w październikowy weekend. What say You?
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adidadi



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 261
Skąd: Szczytno/Olsztyn

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 20:56     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie Październik odpowiada, bo zajęcia się zaczynają, więc będę miał więcej wolnego czasu. Zastanawiam się tylko nad jakimś sensownym miejscem w Wawie, żeby było gdzie posiedzieć, pograć i pospać.

P.S. No i ewentualnie popić, jak kto woli, ale z tym raczej problemu nie będzie.
_________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak niemylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jasiek



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 113
Skąd: JędrzejĂłw/KrakĂłw

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 22:04     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adidadi napisał:
bo zajęcia się zaczynają, więc będę miał więcej wolnego czasu.


hahaha Very Happy logika studenta Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fast128



Dołączył: 29 Mar 2008
Posty: 42
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 22:38     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy egoistycznie myśląc - popieram Warszawę
_________________
Optymiści przynajmniej są weselsi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Feaorn



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Skąd: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 23:45     Temat postu: Banjo Odpowiedz z cytatem

Tak sobie myślę, że warto by było zaciągnąć też tych niefletowych instrumentalistów, coby podegrali nieco i sesję swoją muzyką wzbogacili.

Dla przykładu jaśkowe banjo mile widziane! Wink
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Barfly



Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 237
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 7:29     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na razie plany na najbliższy miesiąc mam dośc pokręcone, więc się nie wypowiem konkretnie, ale zainteresowal mnie ten pub w Bydgoszczy. Możeby jakiś koncercik skręcić... - tam nas jeszcze nie było... Rolling Eyes
_________________
Strings in the earth and air
make music sweet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jasiek



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 113
Skąd: JędrzejĂłw/KrakĂłw

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 7:37     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barfly napisał:
na razie plany na najbliższy miesiąc mam dośc pokręcone, więc się nie wypowiem konkretnie, ale zainteresowal mnie ten pub w Bydgoszczy. Możeby jakiś koncercik skręcić... - tam nas jeszcze nie było... Rolling Eyes


Tu jest ich strona - http://www.pubkubryk.pl/

Co do spotkania to ja oczywiście bardzo chętnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adidadi



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 261
Skąd: Szczytno/Olsztyn

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 8:55     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ode mnie do Bydgoszczy jest mniej więcej tyle samo co do Wawy więc może być. Tylko pozostaje jeszcze kwestia, gdzie moglibyśmy się zatrzymać? Faeorn masz jakieś pomysły? Jakieś schronisko może czy cuś?
_________________
W życia wędrówce, na połowie czasu,
Straciwszy z oczu szlak niemylnej drogi,
W głębi ciemnego znalazłem się lasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feaorn



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Skąd: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 22:42     Temat postu: Myting! Odpowiedz z cytatem

Do Pubu Kubryk Duan (I nie tylko Duan!) jak najbardziej zapraszam! Z miejsca znajdziecie w Bydgoszczy gibkich tancerzy i oddanych fanów, którzy tylko czekają na okazję! Wink

Pierwsze co przychodzi nam do głowy, jeśli chodzi o noclegi na spotkanie, to:

- II LO, którego jestem absolwentem (ryzykownie! Bo pewnie alkohol wybitnie nie byłby mile widziany! Wink)
- Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 (Trzeba by pewnie coś bardziej oficjalnego zorganizować, żeby sobie w plan MDKowych imprez wpisali i mieli z tego chwałę Wink)
- WSHE (wyższa szkoła, gdzie znajomi z tanecznego zespołu Donegal mają próby - może dowództwo szkoły się zgodzi?)
- Szkolne Schronisko Młodzieżowe (nietestowane, koszt od 15-75 złotych) Link: http://www.eholiday.pl/noclegi-264.html

Chwilowo tyle przychodzi mi do głowy...

Pub Kubryk znajduje się na ulicy Podwale - proponuję zerknąć na portal www.zumi.pl, by zobaczyć, jak wygląda sprawa dystansowa.

Ujęcie naszego "mytingu" w oficjalnych i teoretycznie programowych ramach mogłoby ułatwić sprawę w przypadku otrzymania wsparcia ze strony placówek kulturalnych. Wink Musiałbym porozmawiać z ludźmi, popytać, pobadać. Co Wy na to?

Jeśli chodzi o granie w Kubryku - to chyba najbardziej w tym względzie klimatyczne miejsce w okolicy, ale zastanawiam się, czy układ stołów/filarów nie jest może odrobinę niefortunny? Jak sądzisz, Jaśku? (zapraszam do galerii na kubrykowej stronie, gdzie z pewnością cosik uda się w tej kwestii wybadać i ocenić).

Jutro wykonam kilka telefonów - zobaczę, które z powyższych - zapewne tanich! - opcji mają szansę realizacji.

(Swoją drogą, działałem niedawno w celu zorganizowania kubrykowej sesji irlandzkiej, ale z racji na brak muzyków sprawa się rozeszła po kościach... Aprobata ze strony szefostwa pubu była, więc powinno być dobrze!)
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Offtopic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group