Forum Whistlowisko Strona G³ówna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Sprzedam - stroiki do Wielkich Dud Szkockich

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona G³ówna -> Bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Peter_Piper



Do³±czy³: 07 Lis 2007
Posty: 81
Sk±d: Lublin

PostWys³any: Pi± Gru 05, 2008 19:26     Temat postu: Sprzedam - stroiki do Wielkich Dud Szkockich Odpowiedz z cytatem

Wiem, że nie jest to forum rasowo dudziarskie, ale na tym rasowym już się ogłosiłem, więc postanowiłem zrobić to też i tu (tekst taki sam jak na dudziarz.art.pl) Smile

Brak funduszy zmusił mnie do przeglądnięcia mojego pudełka z "piping goods" i wybrania paru rzeczy.
Oto one:

- 2 zestawy Ezeedrone'ów; znajomy piper ze Stanów przysłał mi je jakiś czas temu, gdyż po paru próbnych graniach zdecydował się na upgrade swoich Kintaili do Kinnairdów Smile Oba sety mają na liczniku ok. 4-6 godzin spędzonych w dronach, są więc praktycznie jak nowe, testowałem je dodatkowo w swoich dudach i działają idealnie. Sprzedaję je, ponieważ mam obecnie trzy zestawy, z których tylko jeden siedzi cały czas w moim secie, a pozostała dwójka leży bezczynnie. Na pewno komuś przyda się wymiana Smile Jedyny minus jest taki, że nie dostałem całych pudełek do nich i tylko jeden set ma oryginalne, styropianowe opakowanie i instrukcję. Bez względu na to, stroiki zapakuję przed wysłaniem tak, że będą bezpieczniejsze niż we własnym pudełku Wink Cena za 1 zestaw to 120 zł. (koszty przesyłki priorytetem pokrywam ja)

- stroik syntetyczny Clanrye - model Easy (kolor nalepki żółty), kupiony w bagpipe.de rok temu, używałem go przez ok. 2 godziny łącznie; sprzedaję, bo wróciłem do trzciny, kiedy tylko udało mi się odnaleźć w sobie wystarczającą ilość odwagi, by zmiękczyć papierem ściernym stroik hard McCanna Wink Zapłaciłem za niego 46 Euro + przesyłka, ale mało kto będzie chciał dać powyżej 100 zł. za stroik do chantera, który jak teraz widzę nawet staniał znacznie. Zatem moja cena to 80 zł. (również tutaj, przesyłka na mój koszt)

Zainteresowanych zapraszam do pisania na mojego maila: peterpiper86@gmail.com

Dorzucam jeszcze na koniec zdjęcie wszystkiego, co sprzedaję:

http://img156.imageshack.us/img156/754/stroikiys3.jpg

Piotrek
_________________
Before "Going Home" "The Wild Rover" bade his "Farewell To The Creeks". "All Through The Night" he travelled, saw "The Back Of The Moon" and at "The Dawning Of The Day" finally came back to his home in "Bonnie Dundee" Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona G³ówna -> Bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group