Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odkupi? swój flet od z?odzieja, który mi go ukrad?.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marecki

PostWysłany: Czw Lis 20, 2008 14:48     Temat postu: Odkupi? swój flet od z?odzieja, który mi go ukrad?. Odpowiedz z cytatem

A tak na serio to ukradziono mi flet oko?o miesi?ca temu w Warszawie
oto szczegó?y:

-producent: Desi Seery, na ka?dej cz??ci jest sygnatura "SEERY"
-model Rudal,plastik(delrin) czarny, 4 cz??ci + tuning slide
-4 klapy - Bb, G#, krótkie F, Eb.
poduszki w klapach bia?e, skórzane, oprócz jednej- G# bo jest zalana olejkiem i jest brudno-?ó?ta
-wszystkie pier?cienie i klapki s? teraz prawdopodobnie ?ó?te, za?niedzia?e
-Futera? pod?u?ny czarny plastikowy, w ?rodku g?bka pokryta bordowym aksamitem
-na wierzchu futera?u, z lewej strony by?a naklejka z herbem Ko?obrzegu, pewnie ju? zosta?a zerwana ale jednak ?lad po naklejce móg? zosta?.

Je?eli na niego traficie to prosz? skontaktujcie si? ze mn? pod numerem 510598695
A je?eli nie b?dzie ze mn? kontaktu, co jest prawdopodobne, to zg?o?cie na policj?.Sprawa jest zg?oszona w komendzie rejonowej warszawa 1, wi?c maj? dane tego fletu.Mo?na zg?osi? w ka?dym komisariacie lub pod 997. Na pewno w ko?cu wyp?ynie, bo ?rodowisko graj?cych na tych fletach u nas jest przecie? ma?e.
Licz? na Was.
Pozdrawiam
Marek Przew?ocki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: