Forum Whistlowisko Strona G³ówna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Odkupię swój flet od złodzieja, który mi go ukradł.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona G³ówna -> Bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Marecki



Do³±czy³: 16 Gru 2007
Posty: 7
Sk±d: KoÅ‚obrzeg / Warszawa

PostWys³any: Czw Lis 20, 2008 14:48     Temat postu: OdkupiÄ™ swój flet od zÅ‚odzieja, który mi go ukradÅ‚. Odpowiedz z cytatem

A tak na serio to ukradziono mi flet około miesiąca temu w Warszawie
oto szczegóły:

-producent: Desi Seery, na każdej części jest sygnatura "SEERY"
-model Rudal,plastik(delrin) czarny, 4 części + tuning slide
-4 klapy - Bb, G#, krótkie F, Eb.
poduszki w klapach białe, skórzane, oprócz jednej- G# bo jest zalana olejkiem i jest brudno-żółta
-wszystkie pierścienie i klapki są teraz prawdopodobnie żółte, zaśniedziałe
-Futerał podłużny czarny plastikowy, w środku gąbka pokryta bordowym aksamitem
-na wierzchu futerału, z lewej strony była naklejka z herbem Kołobrzegu, pewnie już została zerwana ale jednak ślad po naklejce mógł zostać.

Jeżeli na niego traficie to proszę skontaktujcie się ze mną pod numerem 510598695
A jeżeli nie będzie ze mną kontaktu, co jest prawdopodobne, to zgłoście na policję.Sprawa jest zgłoszona w komendzie rejonowej warszawa 1, więc mają dane tego fletu.Można zgłosić w każdym komisariacie lub pod 997. Na pewno w końcu wypłynie, bo środowisko grających na tych fletach u nas jest przecież małe.
LiczÄ™ na Was.
Pozdrawiam
Marek Przewłocki
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona G³ówna -> Bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group