Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzedam - stroiki do Wielkich Dud Szkockich

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Peter_Piper

PostWysłany: Pią Gru 05, 2008 19:26     Temat postu: Sprzedam - stroiki do Wielkich Dud Szkockich Odpowiedz z cytatem

Wiem, ?e nie jest to forum rasowo dudziarskie, ale na tym rasowym ju? si? og?osi?em, wi?c postanowi?em zrobi? to te? i tu (tekst taki sam jak na dudziarz.art.pl) Smile

Brak funduszy zmusi? mnie do przegl?dni?cia mojego pude?ka z "piping goods" i wybrania paru rzeczy.
Oto one:

- 2 zestawy Ezeedrone'ów; znajomy piper ze Stanów przys?a? mi je jaki? czas temu, gdy? po paru próbnych graniach zdecydowa? si? na upgrade swoich Kintaili do Kinnairdów Smile Oba sety maj? na liczniku ok. 4-6 godzin sp?dzonych w dronach, s? wi?c praktycznie jak nowe, testowa?em je dodatkowo w swoich dudach i dzia?aj? idealnie. Sprzedaj? je, poniewa? mam obecnie trzy zestawy, z których tylko jeden siedzi ca?y czas w moim secie, a pozosta?a dwójka le?y bezczynnie. Na pewno komu? przyda si? wymiana Smile Jedyny minus jest taki, ?e nie dosta?em ca?ych pude?ek do nich i tylko jeden set ma oryginalne, styropianowe opakowanie i instrukcj?. Bez wzgl?du na to, stroiki zapakuj? przed wys?aniem tak, ?e b?d? bezpieczniejsze ni? we w?asnym pude?ku Wink Cena za 1 zestaw to 120 z?. (koszty przesy?ki priorytetem pokrywam ja)

- stroik syntetyczny Clanrye - model Easy (kolor nalepki ?ó?ty), kupiony w bagpipe.de rok temu, u?ywa?em go przez ok. 2 godziny ??cznie; sprzedaj?, bo wróci?em do trzciny, kiedy tylko uda?o mi si? odnale?? w sobie wystarczaj?c? ilo?? odwagi, by zmi?kczy? papierem ?ciernym stroik hard McCanna Wink Zap?aci?em za niego 46 Euro + przesy?ka, ale ma?o kto b?dzie chcia? da? powy?ej 100 z?. za stroik do chantera, który jak teraz widz? nawet stania? znacznie. Zatem moja cena to 80 z?. (równie? tutaj, przesy?ka na mój koszt)

Zainteresowanych zapraszam do pisania na mojego maila: peterpiper86@gmail.com

Dorzucam jeszcze na koniec zdj?cie wszystkiego, co sprzedaj?:

http://img156.imageshack.us/img156/754/stroikiys3.jpg

Piotrek
Before "Going Home" "The Wild Rover" bade his "Farewell To The Creeks". "All Through The Night" he travelled, saw "The Back Of The Moon" and at "The Dawning Of The Day" finally came back to his home in "Bonnie Dundee" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: