Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Warsztaty - propozycje miejsca i dat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Whistle
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Feaorn's Daddy



Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 58
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob Lip 11, 2009 1:13     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapowiada się wielce sympatycznie! Snake i Cheers! będą czekały!
Michale, mam nadzieję, że - oprócz dobrego humoru - przytargasz coś ciekawego do "obadania"! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
adam prószyński



Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 198
Skąd: Dzierzkowice

PostWysłany: Nie Lip 26, 2009 22:31     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka!
I co zlot nr 2 odbył się czy nie, bo jakoś cisza o tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Feaorn



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Skąd: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 15:43     Temat postu: Mityng udany! Odpowiedz z cytatem

Ano! Trzeba się było najpierw zregenerować, żeby móc racjonalniej coś na temat tego powiedzieć. Wink

Cała impreza wypadła świetnie, choć z samego Whistlowiska osób było raczej niewiele, a szkoda. Danary jak zwykle pokazały, na co ich stać - zagrali świetny koncert i ducha tchnęli w sesję, która dziarsko trwała do bodaj godziny 3:00.

Wielkie dzięki dla Danarów i wszystkich tych, którzy się zjawili, z tych mniej i bardziej odległych miast - istnieje szansa, że i w naszym średnio-folkowym zagłębiu kujawsko-pomorskim będzie wkrótce specjalne miejsce na muzykę celtycką!

Dla mnie był to szczególnie ważny dzień, bo i nasza bydgoska kapelka Strays w składzie niepełnym, acz z gościnnym występem m.in. bodhranującego Patryka from Posen (Wink), miała swój występ. Jak brzmiało - nie mnie chyba oceniać siebie, ale muzyczni goście spisali się znakomicie, za co im pięknie dziękujemy!

Z kilku powodów muszę przyznać, że były to chyba najbardziej udane imieniny w moim życiu! Wink
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
poznanskapyrka



Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 190
Skąd: w drodze...

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 21:01     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to mawiają: kto nie był-niech żałuje! Twisted Evil

do relacji Kuby dodam tylko, że bardzo miło słuchało mi się Straysów. Nareszcie jakaś nowa, młoda, energiczna kapela (ze sporym potencjałem na przyszłość)!

Ponadto bardzo udanym znajduję prowadzenie wieczoru przez Gosię i Waldka Smile

Miejmy nadzieję, że Bydgoszcz stanie się kolejnym ważnym miejscem na celtyckiej mapie Polski:)
_________________
Poznań miasto Doznań
www.ewelinagrygier.art.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
adam prószyński



Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 198
Skąd: Dzierzkowice

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 22:23     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takim małym bąkiem jak na zdjęciu z lewej ciężko się jest gdzieś ruszyć, ale... już niedługo jak tak dalej będzie mi podkradać moje whistle i inne instrumenta (ostatnia próbowała grać na mojej oktawie) pewnie zrobimy jakiś duecik i kiedyś pojawimy się na jakimś forumowym zlocie Smile. Póki co, ze względu na małą odległość ode mnie, 23 sierpnia wybieram sie do Sandomierza na koncert Beltainów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jasiek



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 113
Skąd: JędrzejĂłw/KrakĂłw

PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 3:37     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adam prĂłszyński napisał:
Póki co, ze względu na małą odległość ode mnie, 23 sierpnia wybieram sie do Sandomierza na koncert Beltainów.


Oooo... fajnie Smile To do zobaczenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Whistle Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group