Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam.
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Dla "nowych"
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Perry



Dołączył: 30 Sie 2007
Posty: 212
Skąd: Jozee pod Warszawa

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 18:25     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Witaj!

Widze że ekipa fujarkowa rośnie w siłe Very Happy Jak już grasz na różnych flecikach prostych i whistlu to teraz musisz spróbować poprzeka drewnianego Wink Jak już zaczniesz to możemy obiecać że nie wyleczysz sie z tego instrumentu prędko Twisted Evil

Mollenhauery Krzyśku to już drogie zabawki... Ja choruje na renesansowego Kynsekera ale na to to trzeba ze 320 Jełro wydać Sad Sad Z tanich niezłe robi jeszcze firma Aulos ale to plasticzane Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aistiharha



Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 9

PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 13:09     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mollenhauery... taaak, słyszałam że są świetne, ale jak sprawdziłam ceny w internecie to mnie ścięło Sad

Yoshi - no tak jakoś wyszło... Embarassed

Feaornie - szczerzę mówiąc od jakiegoś już czasu czaję się na Goldfincha Wink jakiś czas temu trafiłam na Waszą stronę internetową i mnie zainteresowały, a jak przeczytałam opinie na tym forum (przyznam się bez bicia, często bywałam tu gościem) i posłuchałam próbek na stronie stwierdziłam że chyba warto będzie spróbować Wink Ostał się dla mnie jakiś whistle z serii NT?

Perry - bardzo chętnie zachoruję na poprzeka, jestem jak najbardziej za Twisted Evil tylko nie bardzo mam dostęp do takowych instrumentów, w moim mieście jest problem z dostaniem whistla w C a co dopiero flet poprzeczny ^^' Miałam grać na stalowym, w Malborku miało się stworzyć coś w rodzaju orkiestry ale niestety pomysł nie wypalił.
_________________
Pragnę uciec w dziki las
Tam mĂłj dom...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feaorn



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Skąd: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 15:42     Temat postu: Oftopienie Goldfinchowe Odpowiedz z cytatem

Aistiharha napisał:
Ostał się dla mnie jakiś whistle z serii NT?
Jak najbardziej, NT ciągle czekają na swoje przyszłe mamusie i tatusiów! Wink
Zapraszamy do pisania maila na adres na stronie! No, ale nie będę tu za dużo oftopił... Wink
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Dla "nowych" Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group