Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

S: Blackbirdy D i Es

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pees



Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 54
Skąd: ChorzĂłw

PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 15:48     Temat postu: S: Blackbirdy D i Es Odpowiedz z cytatem

Wielkiej wyprzedaży ciąg dalszy...

Sprzedam set Blackbirdów Jerry'ego Freemana. Tonacje D i Es. Dwa osobne ustniki w kolorze czarnym, korpusy niklowane. Garść informacji i fotka tutaj:
Kod:
http://bigwhistle.co.uk/shop_results.asp?search=2&maker=40&highlow=3&key=11&tunable=1&cat=*&GO=GO+%BB



oraz na Chiff&Fipple w róşnych miejscach.

Stan idealny, nie licząc śladów opuszków palców na korpusie D.

Cena u Jerry'ego na dziś to 2x36,50 USD plus 4,95 USD przesyłka; razem ok. 78 USD, czyli jakieś 250 zł. Jak się ma pecha, płaci się jeszcze cło i VAT, co przytrafiło się w tym przypadku piszącemu te słowa... Sad

Oddam całość za 170 zł, lub pojedynczo za 100 zł każdy. W każdym przypadku pokrywam koszty przesyłki.

Zainteresowanych zapraszam na priva.

P.S. Nie wiem, dlaczego, ale - jak widać - nie uaktywnił się link do strony Big Whistle. Jeśli ktoś zna przyczynę, proszę o kontakt.

BBcode coś widać nie radzi sobie ze skomplikowanymi linkami. Zmieniłem tak, żeby było łatwiej kopiować - Yoshi

Dzięki, Yoshi - wiedziałem, że mogę liczyć na pomoc Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group