Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

S:Burke DBN

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luki

PostWysłany: Sob Lip 04, 2009 18:06     Temat postu: S:Burke DBN Odpowiedz z cytatem

Witam was wszystkich!

Mam do zaoferowania whistla wykonanego przez Michaela Burke ze stanów. Jest to model mosi??ny, tak zwany narrow bore - czyli to jest wersja z w?sk? rurk? (?rednica rurki jest taka jak ?rednica wewn?trzna mojego goldfincha). Instrument który sprzedaje zosta? kupiony w styczniu 2008 roku. Od tamtego czasu gra?em na nim w sumie mniej ni? 20 godzin, wi?c jest prawie nie u?ywany. Przez ten czas instrument by? prawid?owo konserwowany. Jest leciutko pokryty patyn?, ale to wida? na moich zdj?ciach. Ten whistle jest klas? sam? w sobie, ma pi?kn? barwe, szybko reaguje na ruchy palców. Ma ma?e zapotrzebowanie na powietrze - mniej wi?cej takie jak goldfinch.
Na stronie producenta znajduje si? tutaj:

http://burkewhistles.com/product.php?productid=16149&cat=254&page=1

Oto dwa zdj?cia mojego egzemplarza:

Próbki brzmienia znajduj? si? pod podanym wy?ej adresem producenta i na innych stronach internetowych.

Obecnie cena nowego instrumentu wynosi 190$ plus koszty przesy?ki.
Moja cena to 359z? w??czaj?c koszty przesy?ki.
Oczywi?cie dok?adam do whistla orginalne etui do przypinania do pasa Smile

Cena podlega negocjacji, cho? ju? i tak j? ustalaj?c wzi??em poprawk? na Polskie realia.
Luki

PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 22:42     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Instrument jest ju? w posiadaniu kogo? innego.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: