Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Krotoszyn Folk Festiwal

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Offtopic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ywysme



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 41
Skąd: stolica powiatu

PostWysłany: Pią Lip 03, 2009 9:23     Temat postu: Krotoszyn Folk Festiwal Odpowiedz z cytatem

Gorąco zapraszam na najbardziej klimatyczny festiwal muzyki folkowej w Polsce "Krotoszyn Folk Festiwal" 7-8 sierpnia w Krotoszynie! Wystąpią: Adikanfo, The Heptones, Russkaja, Dhoad Gypsies From Rajasthan, Napra, Dazkarieh, Fanfara Kalashnikov, De Press, Smod, Gadająca Tykwa.
www.folk.krotoszyn.pl
_________________
Never was a cornflake girl...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
poznanskapyrka



Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 190
Skąd: w drodze...

PostWysłany: Czw Lip 09, 2009 6:44     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli nie wyskoczą mi żadne koncerty, to się tam wybiorę. W końcu mam niedaleko Smile Ktoś też się wybiera?
_________________
Poznań miasto Doznań
www.ewelinagrygier.art.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ywysme



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 41
Skąd: stolica powiatu

PostWysłany: Pią Lip 10, 2009 8:59     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo gorąco zapraszamy, wiem że z irlandczyzną u nas bida w tym roku ale zapowiada się bardzo fajny festiwal. Podkreślam: CALA IMPREZA ZA FREE!
_________________
Never was a cornflake girl...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
padre



Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 258
Skąd: An Baile Breac

PostWysłany: Pią Lip 10, 2009 17:11     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tia
i jeszcze spamuja na Naszej Klasie Wink
_________________
gdyby zaba miala skrzydla, nie obijalaby sobie dupy skaczac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ywysme



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 41
Skąd: stolica powiatu

PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 13:54     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no sorry ale taką nam dali pracęSmile zresztą moim zdaniem taki festiwal warty jest nawet spamowania żeby ludziska się o nim dowiedzieli Twisted Evil
_________________
Never was a cornflake girl...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
poznanskapyrka



Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 190
Skąd: w drodze...

PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 21:39     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e tam od razu spamują...trzeba reklamować i propagować folk w Polandii wszelkim możliwymi drogami Smile
_________________
Poznań miasto Doznań
www.ewelinagrygier.art.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
poznanskapyrka



Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 190
Skąd: w drodze...

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 15:46     Temat postu: de gustibus non disputandum est Odpowiedz z cytatem

Klika słów po...

Muszę przyznać, że to był bardzo fajny festiwal, choć...do Ethno Portu, czy Skrzyżowania Kultur się nie umywa. Jednak nie żałuję, że się tam wybrałam.
Kapele, które miło wspominam to:
Russkaja - nie dość, że muzyka bardzo przyjemna, to jeszcze bardzo fajnie z nią zgrana z choreografia.Poza tym bardzo fajna rosyjsko-angielska konferansjerka!
Gadająca Tykwa - dawno ich nie słyszałam,i zdziwiłam się pozytywnie. Może przydałoby się trochę więcej różnorodności w kawałkach ale i tak muza przyjemna i jedyna taka w Polsce...
Bardzo sympatycznie grała też Fanfara Kalashnikov Smile

Natomiast rozczarowali mnie Hindusi - Dhaod Gypsies from Rajasthan...-nastawieni na robienie szoł : tańce, chodzenie po igłach z dzbanem pełnym wody, ustawionym na głowie na 3 szklankach- to wszystko super, i widowiskowe... ale muzycznie to byli ciency...jedynie co, najmłodszy z nich, może około 17-letni chłopaczek wymiatał na kościach...i to z jaką lekkością i zawsze uśmiechem na twarzy! Grał takie rzeczy, podziały, w tak szybkim tempie,że ledwo można było za nim nadążyć Razz .

A De Press to jakaś totalna pomyłka. Na szczęście grali jako pierwsi dnia pierwszego, więc szybko można było o nich zapomnieć. Bo pamiętać nie ma czego...Bo jo...nie specjalnie lubię folk-(punk) rock a już najbardziej nie lubię jak ktoś do tego tak fanzoli śpiewając.


Poza tym jak zwykle poziom głośności był za duży (...)
_________________
Poznań miasto Doznań
www.ewelinagrygier.art.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Offtopic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group