Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Whistleciści z Trójmiasta?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Dla "nowych"
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edek



Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 1
Skąd: TrĂłjmiasto

PostWysłany: Wto Cze 02, 2009 10:39     Temat postu: Whistleciści z TrĂłjmiasta? Odpowiedz z cytatem

Witam,

Nie jestem whistlecistą, gram na gitarze i harmonijce ustnej w zespole szantowym. Poszukuję zdolnych i chętnych do grania instrumentalistów - głównie właśnie whistlecistów.

Przepraszam, jeśli post jest w nieodpowiednim miejscu - nie znalazłem odpowiedniejszego działu, a w sekcji "Bazar" raczej nie było miejsca - tam tylko sprzedam, kupię, zamienię, a ja chcę zaprosić do współpracy Wink

Jest ktoś chętny? Proszę o kontakt na PW Smile

pozdrawiam
Edek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yoshi
Site Admin


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 129

PostWysłany: Sro Cze 03, 2009 2:03     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to ja siedzę w Tricity... Ale dawno już nie ćwiczyłem i nie wiem czy coś by z tego było Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Dla "nowych" Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group