Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Goldfinch Whistles
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Goldfinch Whistles
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Feaorn



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Skąd: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 17:11     Temat postu: Goldfinch Whistles Odpowiedz z cytatem

Witam!

Nadszedł wreszcie obiecany moment, by oficjalnie otworzyć temat poświęcony naszemu projektowi o (jak to finezyjnie określił Perry Wink) "kryptonimie" Goldfinch Whistles, czyli whistle'om (flażoletom) ręcznie budowanym w naszej domowym, bydgoskim undergroundzie (dosłownie Wink) przez Waldemara Szczygła oraz jego syna Jakuba, zwanego również Feaornem.



Goldfinch Tin Whistle zbudowany jest z CPVC i półkrystalicznego polimeru. Jego konstrukcja nawiązuje do Thin Weasela, legendarnego tin whistla wykonywanego przez wyjątkowego makera - ś.p. Glenna Schultza. Instrument posiada tuning slide, więc dostrojenie się do reszty muzyków na sesji, którzy możliwości strojenia nie posiadają, nie stanowi problemu! Smile Na ten moment dostępny jest jedynie w tonacji D.

Każdy egzemplarz jest indywidualnie strojony i ogrywany, głównie przeze mnie. Smile Dokładamy wszelkich starań, by użyte materiały i precyzyjne wykonanie zapewniały wysoką, profesjonalną jakość. Ponieważ instrument jest w całości wykonywany ręcznie, może się to wiązać z pewnym czasem oczekiwania na jego wykonanie, zależnego od ilości zamówień i innych czynników, na które nie mamy wpływu.

Cena instrumentu wynosi 120 zł, co - mam nadzieję - nie będzie stanowiło przeszkody na muzycznej drodze zarówno początkującego, jak i profesjonalisty. Smile



Najprawdopodobniej jutro nasza strona zostanie posadzona w przestrzeni internetowej. Nie jest jeszcze zbyt rozbudowana z racji na pośpiech, z jakim staramy się zbudować pierwsze partie Goldfinchów, by czas oczekiwania na zamówiony instrument był minimalny.
Oto jej adres: www.goldfinch.eu

EDIT:
Z racji na opóźnienia działania serwerów naszej ukochanej TePsy, podajemy inną drogę wiodącą do naszej strony: http://goldfinch.eu/

Wielce jesteśmy wdzięczni fenomenalnym muzykom z zespołów Beltaine, Duan i Danar za nieocenione wsparcie na whistlemakerskiej drodze - Grzesiowi i Jaśkowi, za testy naszych najwcześniejszych i najsurowszych prototypów; Witkowi za ogromną wiarę i niesamowite zaufanie, które nadało nam rozpędu już u samego zarania i Ewelinie, za bezlitosną krytykę najwyższej klasy, która niejeden raz nakierowała nas na właściwą drogę. Wink

Oczywiście zachęcam do zamówienia i zapraszam do dzielenia się wszelkimi przemyśleniami, pytaniami i opiniami na temat naszego whistla. Pokornie proszę również o cierpliwość i wyrozumiałość - robimy z ojcem co w naszej mocy, by stanąć na wysokości zadania i dostarczyć Wam instrument warty uwagi. To dopiero początek Goldfinchowej wędrówki, więc każda krytyka i każdy pomysł są nam na wagę złota! Smile
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles


Ostatnio zmieniony przez Feaorn dnia Pon Wrz 15, 2008 14:44 , w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sumar



Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 26
Skąd: Ełk

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 20:11     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Sumar gwiżdżę z podziwem>
£aał... do tej pory nasłuchałem się jedynie o tym Goldfinchu, a teraz mam okazje, na zdjęciu ale zawsze, go zobaczyć. Estetycznie jest to cacuszko naprawdę, a jako świeżo upieczony whistler (o ile już można by tak mnie nazwać) wieżę każdemu słowu wypowiedzianemu przez forumowiczów co do jego brzmienia. I nawet ma tuning slide. Very Happy
A i cena myśle bardzo dobra. Praca w to włożona z pewnością jest wielka.

Może ten mój post trochę mało wnoszący, ale po prostu musiałem to zachwalić jak zobaczyłem. Szczerze powiedziawszy spodziewałem się czegoś, co i owszem ładnie gra, ale estetycznie jeszcze mogłoby być bardziej dopracowane, a tu popatrzcie, jaki śliczny whistle... Smile

Naprawdę gratulacje chłopaki, wygląda przegenialnie. Aż chce to wziąc ze zdjęcia i dawaj, aż sąsiedzi z rodzicami z domu na bruk nie wyrzucą.

PS Przepraszam, że taki długi post mi wyszedł. Wink
_________________
Marzyciel...
Marzy o Irlandii, Flecie Irlandzkim i o wiecznej miłości do ITM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ywysme



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 41
Skąd: stolica powiatu

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 20:12     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko gratulować, jak fundusze pozwolą to kiedyś trzeba będzie sie mi zaopatrzyć w tego polskiej roboty whistla.
_________________
Never was a cornflake girl...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
panna rozyczka



Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 19

PostWysłany: Pią Wrz 12, 2008 8:55     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja chcę go w ciemno zamówic. Gram obecnie m. in na
Susato i jestem zadowolona, mam nadzieję, że z tego również będę. Czy przez forum można go zamówić? Jak długo trzeba czekać na instrument? Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jasiek



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 113
Skąd: JędrzejĂłw/KrakĂłw

PostWysłany: Pią Wrz 12, 2008 9:02     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sumar napisał:
Szczerze powiedziawszy spodziewałem się czegoś, co i owszem ładnie gra, ale estetycznie jeszcze mogłoby być bardziej dopracowane, a tu popatrzcie, jaki śliczny whistle... Smile


Whistle jest wykonany perfekcyjnie. Jak się go ogląda z bliska robi wrażenie i widać włożoną pracę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luki



Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 123
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Wrz 12, 2008 10:01     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile A ja właśnie zamówiłem Goldfincha. Nawet załapałem się na promocję "dla pierwszych klientów wysyłka gratis"! Nie mogę się doczekać, kiedy na nim zagram Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna rozyczka



Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 19

PostWysłany: Pią Wrz 12, 2008 10:40     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez chcę być pierwszym klientem, ale strona mi nie wchodzi. Czy moje zamówienie na forum może być traktowane na równi ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yoshi
Site Admin


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 129

PostWysłany: Pią Wrz 12, 2008 10:56     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że można spokojnie napisać na maila Wink

Temat przyklejony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Feaorn



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Skąd: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Pią Wrz 12, 2008 14:01     Temat postu: Pierwsze Goldfinche Odpowiedz z cytatem

Piękne dzięki za opinie i pierwsze zamówienia! Bardzo nam miło! Smile Postaramy się stanąć na wysokości zadania i trafić w Wasze gusta!

Panno Różyczko - Wysłałem do Ciebie prywatną wiadomość, gdzie szczegóły przedstawiam.

Promocja pod tytułem "Wysyłka Gratis!" wciąż trwa! Wink

Obecny czas oczekiwania na Goldfinche nie jest długi - udało nam się zmontować wystarczająco dużo egzemplarzy, by termin ten zminimalizować!

Strona jest dopiero osadzana w internetowych przestworzach, więc na niektórych liniach jeszcze nie chodzi (np. u mnie Wink). Etap "montażu" powinien się dzisiaj zakończyć, wedle tego, co dowiedzieliśmy się od zarządzających serwerem. Ponadto informuję, że stronowa alternatywa w języku angielskim powstanie niebawem!

W razie braku satysfakcji z instrumentu, wad techincznych, czy pomysłów - dajcie znać, a na pewno coś uradzimy. Wink
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Feaorn



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Skąd: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Pon Wrz 15, 2008 14:46     Temat postu: Alternatywny link Odpowiedz z cytatem

Z racji na pewne komplikacje, które wynikają z polityki TP, umieszczam alternatywny link do naszej strony: http://goldfinch.eu/
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Yoshi
Site Admin


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 129

PostWysłany: Pon Wrz 15, 2008 21:23     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tylko będę miał chwilę to dodam linka do Was Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Feaorn



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Skąd: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Pon Wrz 15, 2008 22:01     Temat postu: Pierwsze Goldfinche Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za to i przyklejenie tego tematu!

Powoli szykują się uaktualnienia na stronce! Dam znać, jak coś więcej się pojawi!

Dziękuję również za wszystkie dotychczasowe zamówienia! Pierwsze Goldfinche właśnie opuszczają gniazdo! Wink
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
padre



Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 258
Skąd: An Baile Breac

PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 13:58     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

produkcja i wysylka uruchomiona
teraz trzeba zaczac rozwijac firme Wink
skupic sie na udoskonalaniu istniejacego modelu
projektowac nowe i zaczac sie zastanawiac nad produkcja lowa
Twisted Evil
czy w razie czego moge liczyc na wysylke na sloneczna zielona wyspe?
_________________
gdyby zaba miala skrzydla, nie obijalaby sobie dupy skaczac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feaorn



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Skąd: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 16:38     Temat postu: "RozwĂłj" Odpowiedz z cytatem

Bardzo precyzyjnie wymieniłeś wszystko, czym się obecnie do godziny 3 am zajmujemy! Wink A i owszem, low whistle zaprzątają nam wyobraźnie już od jakiegoś czasu, lecz przyznam, że priorytetem na ten moment będzie nam tin whistle i dalsze dopracowywanie jego właśnie! Wink

Padre! Jakże moglibyśmy Ci w sprawie wysyłki odmówić? Wink
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
padre



Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 258
Skąd: An Baile Breac

PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 18:09     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz, moze ci sie po prostu nie chciec Wink
_________________
gdyby zaba miala skrzydla, nie obijalaby sobie dupy skaczac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Goldfinch Whistles Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group