Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Patryk 2010 Toruń

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
Kones



Doł±czył: 16 Sty 2010
Posty: 8
Sk±d: ToruĹ„

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 14:17     Temat postu: Patryk 2010 ToruĹ„ Odpowiedz z cytatem

Oczywiście zapraszam serdecznie i gorąco na koncert grupy Strays w Bydgoszczy ale... dla tych którzy nie zdążą na dojazd a chcą się gdzieś wybrać w Toruniu, zapraszam także "Pod Anioła". Ceili poprowadzi grupa Avalon zaś nasza początkująca grupa "Thorn" pogra troszkę tego co udało się poskładać w ciągu paru ostatnich miesięcy. Kilka secików plus parę piosenek z ogólnie przyjętego nurtu Irish dirnking songs i nie tylko. Jeśli atmosfera się rozluźni i będzie chęć i ochota to i poszantujemy troszkę. Zapraszam Smile. Wjazd 8 zyla bodaj...

A jeśli ktoś czuje się na siłach pociągnięcia mini sesji to myślę że zabranie instrumentu jak najbardziej wskazane. My nie pociągniemy bo skrzypek dopiero się rozkręca a ja jestem tylko dogrywający Wink.

Całość startuje koło 19:00, my gramy pewnie koło 21:00. Jeśli ktoś z Toruńczyków się wybierze to haczyć blond gitarzystę z kuflem w ręku.
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć
Feaorn



Doł±czył: 09 Wrz 2007
Posty: 211
Sk±d: Bydgoszcz - Goldfinch Whistles

PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 0:50     Temat postu: Powodzenia! Odpowiedz z cytatem

Powodzenia! Wink Muzyką i duchem jesteśmy z Wami!
_________________
http://www.goldfinch.eu/ - Goldfinch Whistles
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć OdwiedĽ stronę autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group