Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Flet z polimeru?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Flet irlandzki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grey Fox

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 16:47     Temat postu: Flet z polimeru? Odpowiedz z cytatem

Witam,

co my?licie o fletach z polimeru, np. Dixon? Czy warto? Pytam, bo chcia?bym kupi? swój pierwszy flet, a niestety moje fundusze s? dosy? ograniczone. Zastanawia?em si? nad kupnem fletu od Douga Tipple'a (wydaje mi si?, ?e jest to co? od czego mo?na zacz??), jednak po wzi?ciu pod uwag? kursu dolara jasnym jest to, ?e to co jest tanie dla Amerykanów niekoniecznie jest tanie dla nas -kwota ro?nie te? troszk? ze wzgl?du na przesy?k? i ewentualne c?o. Za stosunkowo niewiele wi?cej mo?na dosta? flet z polimeru -st?d te? moje pytanie -czy mimo wszystko kupi? co? od Douga Tipple'a (a mo?e kto? w Polsce wykonuje takie flety?), czy wyda? troch? wi?cej na flet z polimeru?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luki

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 22:55     Temat postu: Re: Flet z polimeru? Odpowiedz z cytatem

Witam,

Tutaj znajduje si? kilka postów dotycz?cych fletów Douga Tipple'a:
http://www.whistle.art.pl/forum/viewtopic.php?t=64

Zdecydowanie warto zainwestowa? wi?cej pieni?dzy i kupi? lepszy flet - mo?na powiedzie?, ?e do pewnego poziomu ceny to jest prawda uniwersalna Wink.
Osobi?cie nie spotka?em si? z dobrym fletem od Dixona, mam tak? rurk? PCV i gra? si? na tym nie da. Nie stroi i bardzo trudny w zad?ciu.
Na derlinowym dixonie nie gra?em, ale sam posiadam M&E z tego materia?u i jestem z niego bardzo zadowolony. Nowy kosztuje oko?o 350euro. To nie du?o jak na flet.
Jak nie M&E to Desi Sery jak pisa? Padre. Cena podobna.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Flet irlandzki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: