Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Practice Pipes - Panowie Dudzia?e Prosz? o Pomoc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Dudy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nitche

PostWysłany: Czw Mar 28, 2013 0:49     Temat postu: Practice Pipes - Panowie Dudzia?e Prosz? o Pomoc Odpowiedz z cytatem

Witam Was Serdecznie:-)

Mój Ma?y problem polega na tym ?e interesuj? nie jak was taki fajny instrument zwany pospolicie Dudami, nie wiem czy kto? z was s?ysza? o takim zespole jak Clanadonia, tam dudziasz gra chyba na GHB zeby gra? na czym? takim to mo?e daleka przysz?o?? ale puki co znalaz?em co? takiego Practice Pipes lecz nie wiem co o tym s?dzi?, do jakich dud to porówna? czy jako Practic do GHB czy Ulieanów?

Jak s?dzicie czy b?dzie to dobry sprz?t czy lepiej kupi? Practice Chanter a na dudy uzbieraz z 3.5tys a do tej pory ?y? marzeniami.

Bardzo mi zale?y by brzmia?y te dudy, tzn te Practice Pipes jak te www.youtube.com. lub te Clanadonia

I jeszcze jedno pytanie jak my?licie jakie Reed by do tego pasowa?y? i czy w ogóle da?o by si? w tym je wymieni??

Drodzy Koledzy b?d? wdzi?czny za informacj?, oraz czas po?wi?cony na odpisanie, oczywi?cie jak kupi? b?d? zobowi?zany i zademonstruj?
sprz?t w dzia?aniu Smile

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamant

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 6:58     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siema!
Moje niezbyt do?wiadczone ucho mówi mi ?e dudy na owym utworze to ani nie GHB ani nie practice pipes. Otó? wydaje mi si? ?e to b?d? dudy pokroju border pipes, lowland pipes czy te? reelpipes. Poniewa? cisn? do oporu tylko na GHB to trudno mi uchwyci? ró?nic? d?wi?kow?, mo?e kto? bardziej do?wiadczony si? wypowie w tej kwestii Smile

W pierwszej kolejno?ci poleci?bym Ci mimo wszystko zakup practice chantera. Practice pipes to fajna zabawka jak jest ci?nienie na zakup pe?nowymierowego instrumentu, jednak pro?ciej szybciej i przede wszystkim mniej inwazyjnie ( Smile ) z?apiesz podstawy w?a?nie przy nauce gry na practice chanterze. Znam to z autopsji, w taki sam sposób ja zaczyna?em nieca?e 3 lata temu. Z do?wiadczenia mog? te? Ci zasugerowa? by? sprawi? sobie fajnego nie-pakista?skiego practice chantera bo to ?adna frajda gra? na czym? co stroi poza skal? Razz

Niestety nie pomog? za bardzo w kwestii reedów do tego typu sprz?tu bo nie musia?em wnika? w t? tematyk? Razz u McCalluma pracuje Fred Morrison i przy którym? wywiadzie mówi? ?e stroik do przebierki wymienia si? ( przy prawid?owym u?ytkowaniu) nawet raz na 5 lat ( czy nawet wi?cej, b?d? mia? czas to go poszukam i uaktualni? Razz na pewno by?o to BARDZO du?o), poniewa? generalnie w?a?nie te stroiki zu?ywaj? si? szybciej ni? w dronach to w dronach pewnie jest lepiej lub podobnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Dudy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: