Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witam

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Dla "nowych"
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
Jackie



Doł±czył: 24 Gru 2010
Posty: 5
Sk±d: WrocĹ‚aw

PostWysłany: Pi± Gru 24, 2010 1:27     Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem

Witam , jestem Jackie - wiek 39 i pół. W sam raz tyle ile trzeba aby zacząć próbować grać na whistlach.
Muzyka celtycka , irladzka i folkowa inspirowała mnie od zawsze ale z muzykowaniem nie miałem nic wspólnego poza nieudaną próbą grania na gitarze basowej w połowie lat 80tych.
Dużo słuchałem i słucham muzy określanej jako "rebel" , fajne , stare , zaangażowane politycznie ballady jednak mające mało wspólnego z muzyczną wirtuozerią. Kilka umiem zaśpiewać po kilku pintach
Laughing w pubie bÄ…dĹĽ pod stadionem bo na stadionie "sactarian bÄ…dz offensive songs" sÄ… zabronione.
Latka lecą i pojawiła się latorośl , która mówi pewnego razu : Tato kup mi skrzypce !
Skończyło się na wizycie w sklepie muzycznym i "kontrolowanym" zakupie fletu soprano descant recorder baroque Yamaha YR24B. Latorośl po 2 dniach porzuciła flet a tato pomyślał ,że musi dać przykład i pokazać jak sie gra. Zaczęło się ! Google : jak grać na flecie , itd. Po nie długim czasie
udało mi się "opanować" moją ulubioną balladę "Dying rebel" potem następne i następne. Przykład był skuteczny.
Gra mnie odpręża , lubie to.
Dziś dostałem Meg'a by Clarke D a latorośl "męczy" Silent night.
Widzę na tym forum wielu doświadczonych whistlerów mam nadzieję wiele się nauczyć od Was.
Wesołch ¦wiąt !
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć
michal18c



Doł±czył: 18 Sty 2008
Posty: 326
Sk±d: MÄ…kolno

PostWysłany: Pi± Gru 24, 2010 21:34     Temat postu: Re: Witam Odpowiedz z cytatem

Jackie napisał:
Witam , jestem Jackie - wiek 39 i pół. W sam raz tyle ile trzeba aby zacząć próbować grać na whistlach.

Na whistlach można zacząć grać w każdym wieku o ile jest się cierpliwym i ma się chęci Smile
Witam na forum.
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć OdwiedĽ stronę autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Dla "nowych" Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group