Forum Whistlowisko Strona G³ówna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Pomóżcie kochani

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona G³ówna -> Whistle
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Kaja



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010
Posty: 2
Sk±d: z nieba

PostWys³any: Sob Pa¼ 09, 2010 15:17     Temat postu: Pomóżcie kochani Odpowiedz z cytatem

proszę o szczerą i konkretną radęSmile

Zacznę od tego, że mam wrodzony niedosłuch, ale że generalnie dziwaczne zjawiska się mnie trzymają to i owe niedosłyszenie jest dość nietypowe- a mianowicie nie bardzo słyszę na niziutkie dźwięki- czyli odwrotnie niż typowi posiadacze tego ubytku:) No i pech chciał że kocham muzykę a tworzyć jej pomimo wielu prób nie potrafię- próbowałam gitary choć to instrument dla mnie zabójczy i faktycznie Kaja se grała ale całkiem po swojemu:D Potem djembe co dało lepsze efekty ale że mnóstwo niskich dźwięków się w nim tli to daleko nie zaszłam. No i kolejna heroiczna próba- flecik- tu słyszę zdecydowanie lepiej- może dlatego że instrument stosunkowo blisko uszu??Smile
No ale konkretnie- myślicie kochani, że uda mi się opanować whistla... oczywiście w celach typowo dla relaksu , żadnych tam koncertów i takich tam.. Jeśli tak, to jaki instrument polecacie, tzn o jakiej tonacji- przypominam, ze jam wolę/muszę woleć wysokie dźwięki...
Marzy mi się drewniany sprzęt i natknęłam się na człowieka co takowe robi- pewnie Wy spece wiecie o kogo chodzi. Czy warto? Jaka jest różnica pomiędzy drewnianym a nie drewnianym whistlem?
Z drugiej strony też myślę o wielce tu chwalonym Goldfinch -pozdrawiam makerówSmile
Proszę ludzie napiszcie mi konkretnie co i jak- będę wdzięczna za rady porady i te "dasz radę" i te "daj se spokój babo".
Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
michal18c



Do³±czy³: 18 Sty 2008
Posty: 326
Sk±d: MÄ…kolno

PostWys³any: Sob Pa¼ 09, 2010 18:57     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Whistle, są różne: polimerowe, blaszane z plastikową główką, aluminiowe, drewniane. Różnią się barwą, która może być miękka, świszcząca ipt. Piszesz, że myślisz o goldfinchu to bardzo dobry wybór, gdyż dźwięk tego whistle'a jest wyrazisty i charakterystyczny. Pozwala na granie z ozdobnikami w taki sposób, że przy pomyłce nie razi to tak jak przy feadóg'u. Jeżeli kochasz muzykę i próbujesz to bardzo dobrze.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Draco



Do³±czy³: 06 Sty 2009
Posty: 22
Sk±d: PoznaÅ„

PostWys³any: Pon Pa¼ 11, 2010 21:41     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również polecam Goldfincha Wink przyjemny instrument, który na pewno nie zniechęci jak co poniektóre, niestrojące arcydzieła chińskich firm odlewniczych, ale być może to tylko moje mongolskie teorie.
_________________
Bo ponieważ.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona G³ówna -> Whistle Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group