Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

K: Melodeon - nieaktualne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lulu



Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 51
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Gru 16, 2010 13:15     Temat postu: K: Melodeon - nieaktualne Odpowiedz z cytatem

Witam.
Jestem zainteresowany kupnem melodeonu w jakimkolwiek stroju kwartowym (G/C, C/F, D/G itd.). Ponieważ nie mogę wydać na niego jakiejś ogromnej sumy zaznaczam - nie mam dużych wymagań. Niemniej poszukuje melodeonu, który stroi, posiada niewypadające przyciski na swoich miescach i ma szczelny miech Wink
Zapewne ofert będzie nie wiele, wiec mówię już teraz - rozważę każdą propozycję!


Ostatnio zmieniony przez Lulu dnia Pon Kwi 18, 2011 21:11 , w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
padre



Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 258
Skąd: An Baile Breac

PostWysłany: Czw Gru 16, 2010 22:11     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zajrzyj na aukro.cz - czeska wersja allegro - wpisz akordeon, melodeon, heligonka
dobrym zrodlem jest tez ebay.de - szczegolnie CF i GC - stare hohnery i weltmeistery chodza tam w przyzwoitych cenach
_________________
gdyby zaba miala skrzydla, nie obijalaby sobie dupy skaczac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lulu



Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 51
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 22:56     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parde - dzięki za rade.
Sprawdziłem aukro i niemieckiego ebaya, niestety w tej chwili nie ma tam zbyt dużego wyboru, a to co jest... jest obecnie poza moim finansowym zasięgiem. Niemniej będę poszukiwał dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group