Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

S: nowy drewniany flet poprzeczny by GT

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
poznanskapyrka



Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 190
Skąd: w drodze...

PostWysłany: Pon Lut 28, 2011 15:12     Temat postu: S: nowy drewniany flet poprzeczny by GT Odpowiedz z cytatem

Sprzedam drewniany flet poprzeczny wykonany z drewna jaworowego przez Grzegorza Tomaszewicza; flet został wykonany w zeszłym roku, od tamtego czasu był przeze mnie ogrywany ale nie grałam na nim aż tak wiele, więc jest praktycznie jak nowy. Sprzedaję ze względów finansowych.

Flet jest nieoklapowany, 3 częściowy; istnieje możliwość dorobienia klap w pracowni Grzegorza Tomaszewicza w Warszawie.

Stroi perfekcyjnie i ma ciekawą barwę, można go posłuchać i obejrzeć tutaj (oferowany egzemplarz to ten w samym środku zdjęcia) :

http://www.youtube.com/watch?v=-EA7ckVUu0k

cena 1000 zł

Możliwość przetestowania instrumentu w Poznaniu i Warszawie.

dane kontaktowe:
poznanskapyrka@o2.pl
+48 502 853 267
_________________
Poznań miasto Doznań
www.ewelinagrygier.art.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
QuendiX



Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 35
Skąd: Wojenna Piła ;)

PostWysłany: Pon Lut 28, 2011 15:34     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To Ja jestem zainteresowany spotkaniem w Warszawie i przetestowaniem jeśli bym mógł Smile

Pozdrawiam
Kamil Jachnicki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group