Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

S:Burke DBN

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luki



Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 123
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lip 04, 2009 18:06     Temat postu: S:Burke DBN Odpowiedz z cytatem

Witam was wszystkich!

Mam do zaoferowania whistla wykonanego przez Michaela Burke ze stanów. Jest to model mosiężny, tak zwany narrow bore - czyli to jest wersja z wąską rurką (średnica rurki jest taka jak średnica wewnętrzna mojego goldfincha). Instrument który sprzedaje został kupiony w styczniu 2008 roku. Od tamtego czasu grałem na nim w sumie mniej niż 20 godzin, więc jest prawie nie używany. Przez ten czas instrument był prawidłowo konserwowany. Jest leciutko pokryty patyną, ale to widać na moich zdjęciach. Ten whistle jest klasą samą w sobie, ma piękną barwe, szybko reaguje na ruchy palców. Ma małe zapotrzebowanie na powietrze - mniej więcej takie jak goldfinch.
Na stronie producenta znajduje się tutaj:

http://burkewhistles.com/product.php?productid=16149&cat=254&page=1

Oto dwa zdjęcia mojego egzemplarza:




Próbki brzmienia znajdują się pod podanym wyżej adresem producenta i na innych stronach internetowych.

Obecnie cena nowego instrumentu wynosi 190$ plus koszty przesyłki.
Moja cena to 359zł włączając koszty przesyłki.
Oczywiście dokładam do whistla orginalne etui do przypinania do pasa Smile

Cena podlega negocjacji, choć już i tak ją ustalając wziąłem poprawkę na Polskie realia.
_________________
--------------------------------------------------------------------------------------------
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luki



Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 123
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 22:42     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Instrument jest już w posiadaniu kogoś innego.
_________________
--------------------------------------------------------------------------------------------
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group