Forum Whistlowisko Strona Główna Whistlowisko

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kupno Practice Chantera

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Dudy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Velfrig



Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 17:02     Temat postu: Kupno Practice Chantera Odpowiedz z cytatem

Witam
Od prawie zawsze podobała mi się gra na dudach i sam ten instrument jednak dopiero niedawno postanowiłem że kupię sobie practice chanter. Zorientowałem się trochę w sytuacji i stwierdziłem że http://www.bagpipe.co.uk/catalog/product_info.php?cPath=35&products_id=67 taka kombinacja będzie dla mnie najlepszym wyjściem. Jednak w czasie procedur kupowania zobaczyłem że jedyna możliwość płatności istnieje za pomocą SecPay, na której to założenie konta jest płatne. Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jak mogę zakupić practice chanter bez zbędnych problemów i kosztów? Czy usługa SecPay jest związana z PayPal? Jak ktoś ma jakieś pomysły proszę pisać tutaj albo na priv.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michal18c



Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 326
Skąd: Mąkolno

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 21:45     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeglądnij ebay i jak coś ciekawego znajdziesz to poproś o opinie - napewno ktoś z grona dudziarskiego Ci doradzi. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Peter_Piper



Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 81
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Cze 08, 2011 18:18     Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ebay jest ten sam practice chanter: http://cgi.ebay.pl/STANDARD-SYNTHETIC-PRACTICE-CHANTER-REED-MADE-IN-SCOT-/250615339129?pt=UK_Woodwind_Instruments&hash=item3a59d69879#ht_2890wt_1139

Jedyna różnica jest taka, że nie ma książki do nauki, ale materiały do nauki możesz bez problemu znaleźć w sieci Smile Płacisz PayPalem i po niecałym tygodniu dostajesz zacny sprzęt do dudzenia Wink
_________________
Before "Going Home" "The Wild Rover" bade his "Farewell To The Creeks". "All Through The Night" he travelled, saw "The Back Of The Moon" and at "The Dawning Of The Day" finally came back to his home in "Bonnie Dundee" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Whistlowisko Strona Główna -> Dudy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group